Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   NEOSAT нов оператор в България (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45914)

Балканец 20-08-2020 19:06

Цитирай:

Първоначално написано от emskia (Мнение537018)
Аз също мога да потвърдя, че не искат депозит за тестовото оборудване. Днес ми се обадиха и другата седмица ми инсталират тестовото оборудване.


Абе на мен никой не ми е звъннал още :lol15:

d.ivanov 20-08-2020 20:14

На мен ми звъняха днес. Много са любезни служителките, поздравявам екипа им. Дано да са все така любезни.

Балканец 20-08-2020 20:19

Ко не се обадат скорo ще взема аз да им зънна ;)

dzumba 20-08-2020 20:39

И бъди любезен!А не Балканец!

Балканец 20-08-2020 21:24

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение537104)
И бъди любезен!А не Балканец!


Винаги съм любезен бил :)

Мартин_89 20-08-2020 23:54

Неосат имат още канали за пускане. Дотук добре се развиват, но имат доста липси на основни канали към момента. Трябват Food Network HD, Fine Living HD, Box TV, Българе HD.

tedy58 21-08-2020 00:08

Цитирай:

Първоначално написано от Мартин_89 (Мнение537131)
Неосат имат още канали за пускане. Дотук добре се развиват, но имат доста липси на основни канали към момента. Трябват Food Network HD, Fine Living HD, Box TV, Българе HD.

Може да добавиш и History 2 HD който го има в листата им ама още не виждам да го има по така пуснатите 129 ТВ + 39 Data Канали.

Интересно дали в 210-те обявени ще влизат и каналите за данни
;;573

Балканец 21-08-2020 00:47

Цитирай:

Първоначално написано от Мартин_89 (Мнение537131)
Неосат имат още канали за пускане. Дотук добре се развиват, но имат доста липси на основни канали към момента. Трябват Food Network HD, Fine Living HD, Box TV, Българе HD.


Не разбрахте ли че тези няма да ги има за сега в ХД. В сайта пише кво ще има. Престанете да търсите под вола теле ;)

wassl 21-08-2020 10:12

Има още доста от обявените и популярни канали като City tv, Фолклор тв, Фен Фолк ХД,
Extream sport hd, ID HD, Discovery SCIENCE HD,които незнам защо се бавят и дни наред нищо не качват а ще почват монтажи.
Също за камодулите нищо не се знае.Както се вижда и конкуренцията не спи, ако искат даса по напред и по привлекателни
трябва да помислят според мен и за нещо малко, но различно което го няма при другите а е стойностно и не е скъпа екстра
като хбо, например AMC HD, BBC Earth HD, преведени естествено, има и Filmbox Premium и Stars.Това като препоръка
на вниманието им за в бъдеще.

sasho1bs 21-08-2020 11:12

Цитирай:

Първоначално написано от wassl (Мнение537147)
Има още доста от обявените и популярни канали като City tv, Фолклор тв, Фен Фолк ХД,
Extream sport hd, ID HD, Discovery SCIENCE HD,които незнам защо се бавят и дни наред нищо не качват а ще почват монтажи.
Също за камодулите нищо не се знае.Както се вижда и конкуренцията не спи, ако искат даса по напред и по привлекателни
трябва да помислят според мен и за нещо малко, но различно което го няма при другите а е стойностно и не е скъпа екстра
като хбо, например AMC HD, BBC Earth HD, преведени естествено, има и Filmbox Premium и Stars.Това като препоръка
на вниманието им за в бъдеще.

Още на пресконференцията казаха че няма да излъчват ексклузивни канали!Също и няма как да ти пуснат канали които нямат права за България!Все още се уреждат права и за това не е качено всичко.Като си тестов не е опоменато че и всички канали трябва да се излъчват за да ти монтират антената!Нали за това е и тест!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:33.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.