Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Стартиране на GSM и LTE (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29192)

patzi 03-06-2013 13:13

Офф а спрете с тея приемници. Не си искал не си го сменил. Аз в Плевен съм с 4 и съм си ги сменил всичките,даже миналата седмица ходих да сменя на дядото. Е нямаш избор и взимаш какъвто има но ИМА. Имам два 100 и два 200 и на дядото дадоха 200 че други нямали. Това реване за приемници ми се струва,че идва от това че не му се ще на потребителя да си плати. Ако ги направят безплатни съм сигурен,че никой няма да се оплаче.

kom6ito 03-06-2013 16:04

Цитирай:

Първоначално написано от patzi (Мнение252675)
Офф а спрете с тея приемници. Не си искал не си го сменил. Аз в Плевен съм с 4 и съм си ги сменил всичките,даже миналата седмица ходих да сменя на дядото. Е нямаш избор и взимаш какъвто има но ИМА. Имам два 100 и два 200 и на дядото дадоха 200 че други нямали. Това реване за приемници ми се струва,че идва от това че не му се ще на потребителя да си плати. Ако ги направят безплатни съм сигурен,че никой няма да се оплаче.

Не си ме разбрал,аз съм си ги сменил.Само казвам,че няма,а това за плащането е друг въпрос.Влиза човека с парите в ръка и пита за ХД и каката му казва в момента няма никъде в София.

ай-ти-ес 30-07-2013 07:34

LTE технология
 
Безжичната интернет мрежа която се изгражда в момента е по LTE технология. На пазара вече се предлагат и такива мобилни телефони. Надявам се скоро да тествам как ще е покритието.

asa_sat 15-09-2013 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от Булса (Мнение252583)
Услугата “Мобилен телефон от Булсатком” ще е достъпна от 15-ти септември 2013г. Честито на всички, конкуренцията е добро нещо и надяваме се по-ниски цени.

Днес е 15 09 2013 г и денят си отминава бавно и старт на БУЛСАТА КАТО ГСМ оператор няма да се състой ,Това е българска булсаткомка му работа кой доволен кои не прочетох тук там те са се натоваряли с един куп дини под една мишница едва ли ще оцелеят всички да видим колко от дините ще паднат . а що се отнася за мобилния оператор те така правят и с телевизите които лъчат ами отговор не няма от тяхна страна спират излъчване без предупреждение просто си правят каквото им е кеф ЕЕЕЕЕЕ как да разчиташ на мобилни услуги от тяхна страна ??????? Ето едно от нещата дори не си спазиха срока на пущане на мобилния оператор БУЛСАТКОМ . Пресканираите телефончетата си за мрежа няма друга освен трите до сегашни мрежи Ментел Глобул и Виваком . Да им пожелаем приятно носене на дините и успех с новите начинания ,, А и друго едва ли бих се прехвърлил при тях при наличието че няма мрежа изградена което е много важно и нямат никакви споразумения за роуминг ,,За да се преместя при тях трябва да ти подарят скъп телефон с най ниски цени на разговори което трябва да е под 6 ст минутата ,Иначе за какво да се местя заради доброто обслужване на тяхните КИФЛИ ли???

bu12tras 15-09-2013 18:05

Мрежа има колега ,само ,че ще изпише булсат само ако си с тяхна карта а иначе изписва един друг оператор ;)
LTE мрежа също има но там дори и с телефон подържащ 4G няма да засечеш докато не си с тяхна карта.

кокович 15-09-2013 18:07

А телефончето с което сканираш, поддържа ли LTE мрежи ?

alexteam 15-09-2013 18:07

До колкото разбрах от поста ти, съжаляваш, че не са пуснали услугата, която ти би искал да е безплатна, дори да ти дадат някой лев да си им клиент, и поради тази причина не пропускаш да ги поиронизираш...

bu12tras 15-09-2013 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от кокович (Мнение276144)
А телефончето с което сканираш, поддържа ли LTE мрежи ?

И да подържа няма да му излезе нищо.

Пламен Тачев 15-09-2013 19:10

Кой е операторът, чиито клетки ще се ползват (очевидно, под наем, до изграждане на собствени)?

miros123 15-09-2013 19:25

На никого нищо няма да ползват защото няма от кого. Вече и глобул започнаха ъпдейт на своите системи към LTE по думи от колеги работещи при зелено-сините.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:45.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.