Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=341)
-   -   Нови спортни канали от А1 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=41716)

vasilstf 03-03-2017 23:14

На сателита няма HD! Мтел никога не са предлагали HD на 16Е. Явно такава ще е практиката им и при близалките за напред. Дано само не омажат сегашните.

Не може немци, французи, дори румънци и хървати в SD да вадят по-добра картина от HD-то в пакетите на мтел на 16Е.

Веско 04-03-2017 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение443468)
На сателита няма HD! Мтел никога не са предлагали HD на 16Е. Явно такава ще е практиката им и при близалките за напред. Дано само не омажат сегашните.

Не може немци, французи, дори румънци и хървати в SD да вадят по-добра картина от HD-то в пакетите на мтел на 16Е.

Неможе,ама виждаш че може!

Чък Норис 04-03-2017 13:36

На Близу канала си е с перфектно качество.

Joe 04-03-2017 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение443468)
На сателита няма HD! Мтел никога не са предлагали HD на 16Е. Явно такава ще е практиката им и при близалките за напред. Дано само не омажат сегашните.



Не може немци, французи, дори румънци и хървати в SD да вадят по-добра картина от HD-то в пакетите на мтел на 16Е.



В мрежата на Близу и трите нови канала го има и в СД и в ХД варианти. ХДто определено не е мазня. За сателита не знам.


Sent using Tapatalk

SERHI1970 04-03-2017 19:00

Абе тоя звук на MtelSport2HD на Близоо и далеч почти не се чува,и при вас ли е така!;;basi

venko1407 04-03-2017 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от SERHI1970 (Мнение443562)
Абе тоя звук на MtelSport2HD на Близоо и далеч почти не се чува,и при вас ли е така!;;basi

Временно имаше някакъв проблем, но вече е наред.

vasilstf 04-03-2017 22:31

Цитирай:

Първоначално написано от Joe (Мнение443554)
В мрежата на Близу и трите нови канала го има и в СД и в ХД варианти. ХДто определено не е мазня. За сателита не знам.


Sent using Tapatalk

Поне ми стана ясно къде работиш. Спри с глупостите, защото някой ще ти повярва. Защото на един и същи телевизор правя сравнения. Не може един и същи турнир при близалките да е по-зле отколкото по Supertennis! За холандското няма да коментирам. Да, HD каналите при близу са с доста добро качество, но мтел спорт са много далече от тях. Както и EDGE. За сателита няма да коментирам, там всичко е под всякаква критика. Ти на какъв телевизор гледаш? CRT?

Joe 04-03-2017 23:45

Цитирай:

Първоначално написано от vasilstf (Мнение443580)
Поне ми стана ясно къде работиш. Спри с глупостите, защото някой ще ти повярва. Защото на един и същи телевизор правя сравнения. Не може един и същи турнир при близалките да е по-зле отколкото по Supertennis! За холандското няма да коментирам. Да, HD каналите при близу са с доста добро качество, но мтел спорт са много далече от тях. Както и EDGE. За сателита няма да коментирам, там всичко е под всякаква критика. Ти на какъв телевизор гледаш? CRT?


Работя в Ботевград, в предприятие за автомобилна електроника Господине. От 15г. И от 3.5г. гледам тв на 60 инчов Панасоник висок клас. Има го в подписа ми. Много добре знам как е EDGE на 23гр., както и знам, че там го гледам от 2 години. И също така виждам какъв е битрейта на каналите. А Вие Господине сте поредният българин, кокто, поради безсилие, глупост или нещо друго, предимно обижда и се подиграва. Подигравката е признак на по-горните качества. Говорете с факти. Дайте бит рейт и статистика.



Sent using Tapatalk

vasilstf 05-03-2017 13:46

Цитирай:

Първоначално написано от Joe (Мнение443583)
Работя в Ботевград, в предприятие за автомобилна електроника Господине. От 15г. И от 3.5г. гледам тв на 60 инчов Панасоник висок клас. Има го в подписа ми. Много добре знам как е EDGE на 23гр., както и знам, че там го гледам от 2 години. И също така виждам какъв е битрейта на каналите. А Вие Господине сте поредният българин, кокто, поради безсилие, глупост или нещо друго, предимно обижда и се подиграва. Подигравката е признак на по-горните качества. Говорете с факти. Дайте бит рейт и статистика.



Sent using Tapatalk

Всеки може да ти надуе битрейт и разделителна способност на ниско качествен образ. Но това няма да го подобри. Хора като теб ще си гледат цифрите и ще си мислят "я, колко яко". А зад цифрите си стои мазалото. И не съм от хората които предимно обиждат или се подиграват, казвам какво виждам. И да, ако прегледаш другите ми постове или затритият форум на мтел, ще видиш и много случаи в които им се възхищавам за дадени неща. Но в случая няма как да стане, поради ред причини, които съм изброил в предните постове. А след като аз на 42 инча виждам разлика, която ти на 60 не виждаш, значи проблема е другаде.

Северняк123 05-03-2017 17:00

Възможно ли е новите програми от мтел да ги пуснат и по другите оператори? Или ще е като каналите на булсата, ще ги дават само по тяхната сат/ип телевизия?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.