Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   MAX Sport (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44099)

The Joker 15-08-2018 22:43

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение489276)
Е кой съм обидил толкова, че абонатите на була ще са булката, та те ще са еб@ната страна при такава сделка или не си съгласен?

Едва ли, те сега напускат кораба масово...с добавянето на този пакет някой може да размисли и остане!
Булсата ще има полза от тази сделка. За качеството на каналите...те(абонатите) са свикнали на SD, така че това едва ли ще е проблем за тях!

аспух 15-08-2018 22:44

Цитирай:

Първоначално написано от Чък Норис (Мнение489264)
Мирише и не се трае, булшитком да договорят нещо преди хиените от вивашит? Да бе, блаженни са вярващите, май ще има сватба, но абонатите на булшита ще са булката ;;573

Защо подценявате управлението на Булсатком ми е странно :lol15: В интерес на истината Виваком какво имат, че да дадат? Аз виждам още няколко сценария, поради които са отпуснати тези 3 канала на Булсатком, но лично за мен най-интересният, е че абонаментите за тези 3 канала няма да покрият инвестицията за правата на спортните събития дори да се раздадат на всички знайни и незнайни кабеларки. Едва ли ще снасят по-голямата част от абонатите 4-ка на месец. Дори се съмнявам мрежата на бившите Близу да работи вече на печалба вече под шапката на А1.

Както и да е, в крайна сметка Булсатком са си решили DTH-а да има всички спортни канали на пазара, вероятно на всякаква цена, за да не отпадат абонати точно заради процентът абонати, които плащат за спортните Диеми (разбирай смешно число). Хитро.

Чък Норис 15-08-2018 22:56

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение489279)
А пък ако вземат, та си наемат един транспондер и излупат диемите и максовете в HD,може за има две булки в лицето на А1 и Вива!
А1 ще си вкарат автогол,а Вивата ще са кецани само с перде кяриз!

И като се събуди? :lol15:

dzumba 15-08-2018 23:02

Не съм си лягал,чакам Гришо и Диего Коща!:gigi0000:

Златанов 15-08-2018 23:21

Не разбрах, цените са без договор или с 2 годишен договор. Защо ако са без договор, то тогава А1 са в кофти позиция, предлагайки каналите без договор за 7.99, докато Буля ги мятат за 4 кинта...

DIMCHO 15-08-2018 23:32

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение489292)
Не разбрах, цените са без договор или с 2 годишен договор. Защо ако са без договор, то тогава А1 са в кофти позиция, предлагайки каналите без договор за 7.99, докато Буля ги мятат за 4 кинта...

Никога не е имало доп.канали с договор.Плащаш когато искаш.

mistor 15-08-2018 23:33

И така цената на спорта от бг операторите ще мине очакваната цена от 10лв месечно . Много странно периодично едните пасуват , другите се активират . Ей така на един дъх се случват трансформациите , единствено и само да се изцеди пазара . Хванаха яко пазарната ниша , че основно мъжете/футболните почитатели/ , тези които плащат сметката за тв , искат да си гледат мачовете и сега ще има още по-яко изнасилване . Сега и на трите спортни "оператора" ще им порастнат крилата . SD , HD все тая , и те го знаят много отдавна .

Златанов 15-08-2018 23:42

Цитирай:

Първоначално написано от DIMCHO (Мнение489293)
Никога не е имало доп.канали с договор.Плащаш когато искаш.

Зная това, Димич, но ме учуди, защото при А1 са 8лв. без договор, а който иска за 4лв., му пишат 24 месеца...

Веско 16-08-2018 06:14

Щото са МенТел.

... 16-08-2018 07:57

Кога ще започне смяната на приемниците? Поне ще има conax модули и приемници.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:34.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.