Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Цената на горивата по бензиностанциите в БГ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37946)

Цец0 27-10-2015 21:08

Цитирай:

Първоначално написано от mddmdd (Мнение392319)
http://www.gazprom-petrol.bg/sites/d...20v%203(1).pdf
Условието да заредиш за 50 лв.

Това условие за 50лв е ако искаш да попълниш документи и да получиш fuell pass чип. А имаш ли чип нямаш ограничение за заредено количество, за да ползваш отстъпката. Поне аз така разбирам по т.VII.3

mddmdd 27-10-2015 21:12

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение392320)
Само едно НО ..
Как да се включа в програмата Fuel pass?
Втората кампания по дистрибутиране на Fuel pass чип-карти приключи през февруари 2015 г. Ако и през изминалата кампания не сте имал възможност да се включите в програмата за отстъпки, ще имате възможност в предстоящата нова кампания. Следете за нейното начало в обектите ни и на нашия сайт.
Следя, следя, следя и тц............

;;basi

Сега е бре Яворе , чети пдф а до края на месеца.Пише кой са бензиностанциите ,зареждаш 50 лв и си ти.:)

mddmdd 27-10-2015 21:28

Цитирай:

Първоначално написано от mddmdd (Мнение392323)
Сега е бре Яворе , чети пдф а до края на месеца.Пише кой са бензиностанциите ,зареждаш 50 лв и си ти.:)

Яворе ,
Сега говорих с 07002033 http://www.gazprom-petrol.bg/bg/kontakti .Пренасочи ме към някакъв друг телефон , явно в Сърбия , даде ми телефоните на 2 те безиностанции в Бургас.Ония каза че няма чипове на се оказа че има 1 чипв Меден рудник.Така че пробвай щом си мераклия. Цецо а след промоцията вървят ли отстъпките ? На другата бензиностанция в Изгрев казаха че няма проблеми имат чипове.

Цец0 27-10-2015 21:35

Отстъпките си важат от много време и не вярвам да са до края на месеца. Защото аз се снабдих с чип от един мой човек преди известно време и заредих последно на 19.10 в асеновградския Газпром и ми приспаднаха отстъпка, а тази бензиностанция не я виждам в този списък. По-скоро тази промоция е за събиране на данни и издаване на нови чипове.

yavor1 27-10-2015 21:38

На път ми е Приселци, ама за там не пише че имат чипове , а да отида до Бургас за чипове, ееее няма да стане ;)
Колекционирам всякакви карти за отстъпки, но само и единствено ако са ми попътни ;;573
Като мина през Приселци,може да спра да попитам, ако има ще заредя, ако не, Петрол,Ромпетрол в краен случай Шел ;;650

mddmdd 27-10-2015 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от Цец0 (Мнение392328)
Отстъпките си важат от много време и не вярвам да са до края на месеца. Защото аз се снабдих с чип от един мой човек преди известно време и заредих последно на 19.10 в асеновградския Газпром и ми приспаднаха отстъпка, а тази бензиностанция не я виждам в този списък. По-скоро тази промоция е за събиране на данни и издаване на нови чипове.

Не е вярно сега говорих и с другата в Изгрев бензиностанция - казаха няма проблеми имаме чипове - условието е да заредите 50 лв гориво.

garanciq 27-10-2015 21:40

Засега на газпрома е най добре.Стига да си взел чипче за отстъпката.

Цец0 27-10-2015 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от mddmdd (Мнение392332)
Не е вярно сега говорих и с другата в Изгрев бензиностанция - казаха няма проблеми имаме чипове - условието е да заредите 50 лв гориво.

И кое точно не е вярно в това което написах, че не разбрах :s101

mddmdd 27-10-2015 21:47

 Бургас, ж.к. Меден рудник, бул. Захари Стоянов
 Ловеч, изход Троян, главен път Ловеч-София
 Видин, бул. Панония 66
 Враца, ул. Илинден 22 (изход Монтана)
 Велинград, изход на града за София
 Пловдив, Околовръстен път на Пловдив, след Метро
 Пловдив, ул. Христо Ботев 1 Б
 Пловдив, бул. Пещерско шосе 32
 Пловдив, бул.Никола Вапцаров 91Б
 Пловдив, бул. Карловско шосе 38
 Пловдив, бул. Санкт Петербург 48
 Пловдив, бул. Васил Априлов 95 А
 Първомай, кв. Дебър, вход от Хасково
 Благоевград, главен път Е79 - София-Кулата, 4 км. след Благоевград
 Димитровград, изход за Хасково
 Стара Загора, бул. Патриарх Евтимий 9
 София, бул. Цветан Лазаров
 Пловдив, бул. Кукленско шосе
 Пазарджик, ул. Кочо Честименски 8Д
 главен път Пловдив-Асеновград, бул.България 189
 Смолян, ул. Невястата, 1 км преди входа на града от Пампорово
 Хасково, изход за Димитровград
 Харманли, област "Зад хана", главен път Е80
 Велико Търново, 2км преди входа на града от София
 Пловдив, ж.к. Тракия, ул. Шипка 9
 София, бул. Цариградско шосе 355
 ГКПП Калотина, главен път Калотина-София ГКПП Калотина
 София, с.Долни Богров, ул.35
с.Приселци (Варна), автомагистрала E-87 Варна-Бургас
 Кърджали, кв. Веселчани, ул. 1-ви май №28
 Русе, бул. Липник
 Банско, вход от Разлог, ул. Патриарх Евтимий 1
 София, Черен кос, бул. Цар Борис ІІІ №509
 Хасково, бул. Съединение 44
 Бургас, бул. Транспортна, местност „Под шосето”

yavor1 27-10-2015 21:49

10х,
остава и да имат чипове, че там е голям трафика , освен към Слънчев бряг и към автоморгите :)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.