Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Стартиране на GSM и LTE (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=29192)

антена 16-09-2013 22:15

4G има аз го ползвам 10 лв на месец при 30 gb включен трафик
от оператора казаха ,ще има ъпдейт на мрежата

http://www.maxtelecom.bg/bg/news/30-...ternet-98.html

Пламен Тачев 16-09-2013 22:18

MaxTelecom ползват WiMAX технологията - аналог на LTE, но несъвместим с него. Тепърва ще си изграждат LTE-инфраструктурата - засега са на ниво "Обещания на сайта".

bu12tras 16-09-2013 22:34

Цитирай:

Първоначално написано от Ooo_Pepi (Мнение276354)
Да, на български е ама през сиФон... затова е трудно разбираемо ;;573
Аз нямам приближен който може да ми даде карта на Булсат, че да видя с какво име излиза четвъртия оператор.
Ако ти имаш карта пусни един шот да видим и ние.
Относно 3G-то дано е от бибаком-а.

Sent from my Galaxy Nexus

Така е друго е през хемороид затова не излиза хаххаха
Четвъртия оператор ще излиза с негово си име но ще ползва 2/3 G мрежата на първия ;-)
Надявам се,че вече си разбрал ако не ползвай смрадлика помага за хемороиди не е като турбо супер фаст процесор с n на брой ядра и циклеща ос но ще облекчи болката ;-)


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

asa_sat 20-09-2013 11:26

Цитирай:

Първоначално написано от Ooo_Pepi (Мнение276354)
Да, на български е ама през сиФон... затова е трудно разбираемо ;;573
Аз нямам приближен който може да ми даде карта на Булсат, че да видя с какво име излиза четвъртия оператор.
Ако ти имаш карта пусни един шот да видим и ние.
Относно 3G-то дано е от бибаком-а.

Sent from my Galaxy Nexus

Виртуален като БОБ ха ха ха ха ха е това оператор ли да го броим ааааа аз не го броя за оператор щом е виртуален а едва ли ще си изградят сами мрежа а те дори и спътник щяха да изтрелват ,,а някой задавал ли си е въпроса като им изтече договора за хелассат39 какво ще се случи дали няма да минат към гсм и интернета и да зарежат телевизите еее може само да гадаем А до колкото имам информация от тук там на Ментел софтоера им е бъгав ако ползват мрежата на 1 вия оператор не се знае кой кога може да го попарят с висока сметка еее ще видим какво ще предлагат

bu12tras 20-09-2013 13:14

Еее само разбирачи бе
Гледай като пада хеласа да не падне у вас...
Какъв е проблема да са "виртуален" оператор това се практикува навсякъде по света но тука ганьо иска друго макар и да не разбира нищо?!
Булсат имат лиценз за съвсем друг честотен диапазон , а с предлагането на телефония като ползват мрежата на мтел искат да улеснят абонатите си първоначално докато изградят LTE мрежата си не както беше при виваком след старта им.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

register 20-09-2013 18:57

по-скоро мтел да взима за закрива телефонния си бизнес след тази брутална измама със сметките
и да се фокусира в преотдаването на инфраструктурата си на виртуални оператори които могат да смятат:worry:

asa_sat 23-09-2013 09:08

Цитирай:

Първоначално написано от register (Мнение277281)
по-скоро мтел да взима за закрива телефонния си бизнес след тази брутална измама със сметките
и да се фокусира в преотдаването на инфраструктурата си на виртуални оператори които могат да смятат:worry:

Имено за това става въпрос и аз съм на това мнение ,,, но БУЛСАТА АКО ПОЛЗВА МРЕЖАТА НА МЕНТЕЛА СТАВА МЕНТЕЛ 2

asa_sat 23-09-2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от hitman (Мнение277217)
Еее само разбирачи бе
Гледай като пада хеласа да не падне у вас...
Какъв е проблема да са "виртуален" оператор това се практикува навсякъде по света но тука ганьо иска друго макар и да не разбира нищо?!
Булсат имат лиценз за съвсем друг честотен диапазон , а с предлагането на телефония като ползват мрежата на мтел искат да улеснят абонатите си първоначално докато изградят LTE мрежата си не както беше при виваком след старта им.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Хеласа няма да падне просто договора на булсата пада а що по виртуалните мрежи няма проблем само да не е на мрежата на МЕНТЕЛ за да не става МЕНТЕЛ 2

Пламен Тачев 23-09-2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от asa_sat (Мнение277762)
Имено за това става въпрос и аз съм на това мнение ,,, но БУЛСАТА АКО ПОЛЗВА МРЕЖАТА НА МЕНТЕЛА СТАВА МЕНТЕЛ 2

И що тъй мислиш, или просто лаф да става? :worry:

asa_sat 23-09-2013 09:15

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Тачев (Мнение277764)
И що тъй мислиш, или просто лаф да става? :worry:

:lol15:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:47.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.