Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КОНВЕРТОРИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=183)
-   -   INVERTO BLACK ULTRA (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=28307)

Момчил Здравков 14-04-2013 20:15

Така като гледам, мнозинството дават + за инверто блек ултра, така че такъв ще взема скоро време. Мерси! А, искам да дооточня нещо : преди с 95 см на 28Е на по-слабите хоризонтални и вертикални честоти разлика в сигнала много нямаше, докато сега на всички по-слаби спътници хоризонталните честоти са доста по-слаби от вертикалните, а преди не беше, така че не антената е виновна.

фолкръм 14-04-2013 20:30

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Здравков (Мнение240272)
Наскоро си взех 1.20м офсет........................ ..........................., сложих, настройх и се оказа, че сигнала е същия както преди с 95 см, на някои спътници и по-зле, примерно всички хоризонтални честоти на 4.8Е са по-слаби от вертикалните на скандинавския лъч, а преди не беше така, доста по-слаб 28Е.

На кое да вярваме сега? Антената ли е, задантенното устройство ли е, конвертор който е бил един и същ за двете антени ли?

Момчил Здравков 14-04-2013 20:33

Конвертора на предишната беше GT Sat,а сега е Шарп, който дори го взех Март месец втора ръка. Явно е сдал багажа вече.

Тв Сат 14-04-2013 20:58

Парабола 1.80 линеен мотор и забравяш за проблемите.

Момчил Здравков 14-04-2013 21:16

Първо със смяна на конвертора, ако нищо не стане - тогава сериозно ще си помисля какво правя. :hammer:

Zzipper 14-04-2013 21:27

Цитирай:

Първоначално написано от фолкръм (Мнение240335)
Този дето ти го каза това, в другия форум е човека с най-високо технологичните конвертори :) на кутийките им пише HD и са с 0.1 шум :worry:,тези на инверто са морално остарели :). Кефите ме яко та чак се смея тук някой път ;;573

Не искам да влизам в излишни спорове, но там, от където взех конвертора имаше и двата модела, така че тука не става въпрос някой да си пробута стоката. И за да избегна някакви полемики, не съм ги взел от "другия форум".

фолкръм 14-04-2013 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от Zzipper (Мнение240354)
Не искам да влизам в излишни спорове, но там, от където взех конвертора имаше и двата модела, така че тука не става въпрос някой да си пробута стоката. И за да избегна някакви полемики, не съм ги взел от "другия форум".

Къде видя да съм написал думичката -взел-, вземи го от където искаш, твое право си е,просто ти казах ,че ти пълнят главата с глупости!

dodo_pv 14-04-2013 23:17

Някой може ли да потвърди, че инверто блек ултра има стабилен осцилатор и равномерно усилване в целия честотен диапазон, както инвакома? Нивото на шума не ме интересува, стига да не е под 0.2 dB.

фолкръм 14-04-2013 23:31

Цитирай:

Първоначално написано от dodo_pv (Мнение240368)
Някой може ли да потвърди, че инверто блек ултра има стабилен осцилатор и равномерно усилване в целия честотен диапазон, както инвакома? Нивото на шума не ме интересува, стига да не е под 0.2 dB.

Ела да ти дам уреда и сам ще си отговориш! И вземи една баничка пак :D

Момчил Здравков 14-04-2013 23:46

На едно друго място видях малко по-различно представяне на нещата по въпроса за избор на качествен конвертор, какво ще кажете за Smart Titanium Single-TS 0.1 dB ?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.