Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Цената на горивата по бензиностанциите в БГ (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37946)

patzi 26-08-2015 15:32

Цялата одисея с горива от страна на политици- боковци,тановци и т.н. ,за съжаление не е за благото на сиромаха. Яд ги е че някой ги прескача и тяхната кесийка не се пълни. Колкото и глупости да се изговорят картела е между тия тв. персони и основния доставчик в родината ни. Как един не рече какво е качеството на горивото което излиза от завода ,че после се и меша,кой с каквото намери. Като ще е най скъпия дизел,то да е най хубавия!!! И кой виновен???? Рибата от къде се вмирисва??? От Тиквата!!

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Стоян 26-08-2015 15:33

Дяловете на Лукойл Нефтохим в производството и дистрибуторската мрежа за горива в България са толкова големи и превъзхождащи тези на другите компании, че със сигурност може да се каже следното:
Цените на горивата в България се определят на най-високо политическо равнище в Москва. Това е ултимативната истина.

Бойко се конфронтира с руснаците преди 3 години, бутнаха го. Сега да внимава. Че само глупакът настъпва една и съща мотика два пъти. :lol15:

Серхио Агуеро 26-08-2015 15:35

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение384813)
Бойко се конфронтира с руснаците преди 3 години, бутнаха го. Сега да внимава.

Не се ли конфронтира с чехи, немци и австрийци, като каза на народа, че няма да е той този, който ще ги премахне като ненужни посредници ? :s101

patzi 26-08-2015 15:37

Тез конфронтациии целят да покажат нещо...ако някой не се сеща на лично!!

Sent from my MI 3W using Tapatalk

ВалчоП 26-08-2015 15:37

Темата неизбежно почти се преплете по съдържание с другата, за връщането на Българите в България...
И сякаш затегли към раздел Политика...:)
Заговори ли се за горива и енергоносители, няма как...

Стоян 26-08-2015 15:38

Първото правителство на ББ падна, след като той влезе грубо на руснаците по различните енергийни проекти, най-вече Южен поток. После руснаците задействаха машината и в късната есен и началото на зимата се почна с протестите за цените на горивата и манипулирането на малка част от сметките за електричество. Тогава за една бълха от две баби с манипулирани сметки изгорихме юргана.

После дойде Орешарски и знаем историята... Загубихме две години време.

Серхио Агуеро 26-08-2015 15:40

Еми колегите да кажат дали по другите OMVта е паднал бензина на 2.03 лв. ;;675

ВалчоП 26-08-2015 15:40

@Стоян: То само две да бяха... Я брой от 1878 г. до сега...

patzi 26-08-2015 15:41

Заблудени Българино !!! Загубихме 25 год. И за съжаление не само годините,а много повече.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

spgi 26-08-2015 15:57

Цитирай:

Първоначално написано от дрим (Мнение384771)
OMV наистина не знам какви магарии правят, но там съм с много смесени чувства!

Дълги години съм бил в транспортирането на боклуците от завода и винаги боклуците са били едни и същи. Това безоловен 95 110 октана ряпа да яде. Всики купуват от завода и после го кръщават с разни добавки. Определено на Шел и ОМВ добавките им биват на малките фирми бензините им са боклуци, заводските бензиностанции и те продават бензина без да го подобрят. Лично съм ги наблюдавал.
ОМВ гледайте коя е на франчайз и коя е на ОМВ и аз не ги знам, но при франчайза са боклуците.
А химиците на мутрите смесват ЛКБ и керосин и ви го продават за нафта.
Зареждайте извън държавата на мутрите, комунистите и мафията за да са ви здрави колите.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:07.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.