Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   DVD и BLURAY плеъри (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Аудио система (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=42871)

Веско 16-01-2018 12:58

Вземи си ресийвър с колони+ субуфер

abvg 16-01-2018 13:51

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение470995)
Вземи си ресийвър с колони+ субуфер

Ами натам отиват нещата. Искаше ми се да е само една колона всичко в едно, ама май няма как да стане без кабели и ресивъри с колони. Ще трябва да се увеличи значително бюджета за ресивър макар и от начален клас и колони. Благодаря ви за мненията все пак. Иначе ако имам време може да отида да чуя в ТП някоя мини система или уредба гледам има Панасоник. Незнам при нея как са нещата. http://www.technopolis.bg/bg/Mini-au...00E-K/p/151598

abvg 19-01-2018 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от Веско (Мнение470995)
Вземи си ресийвър с колони+ субуфер

Вчера ходих да слушам колоната и уредбата, но нищо не ми хареса от двете. Много кривят и звука изобщо не ми допадна, а да не говорим за баса. Реших да взема колони 2.1 + ресивър. Като цяло не ми се дават повече от 500-600 лева за колони и до 1000 лева за ресивър съм се спрял на колони Dali Zensor 1 + субуфер на Дали 12 инчов, а ресивъра ще се купува по-късно. Какво ще кажете за тази идея ?

satmania 20-01-2018 00:21

във връзка с тази тема, не знам дали е подходящо да питам точно в нея,но има ли такива радио ресивъри чисто нови от магазин, котио да имат всичко радио обхвати като средни къси дълги укв/фм а и даб+ най новото нещо , за което да сме готови предварително ако стане един ден. и в какъв ценови диапазон са не държа на най скъпото.

само да добавя че на скорои се сдобих с Български радио приемник Респром има всичките обхвати без даб+ .но искам и нещо по-модерно.... като да не е много скъпо.

Дедал 20-01-2018 11:46

Цитирай:

Първоначално написано от abvg (Мнение471400)
Вчера ходих да слушам колоната и уредбата, но нищо не ми хареса от двете. Много кривят и звука изобщо не ми допадна, а да не говорим за баса. Реших да взема колони 2.1 + ресивър. Като цяло не ми се дават повече от 500-600 лева за колони и до 1000 лева за ресивър съм се спрял на колони Dali Zensor 1 + субуфер на Дали 12 инчов, а ресивъра ще се купува по-късно. Какво ще кажете за тази идея ?

Вземи Zemsor 3 - по-добри са и в България са доста евтини (около 500лв).

abvg 20-01-2018 18:02

Цитирай:

Първоначално написано от Дедал (Мнение471420)
Вземи Zemsor 3 - по-добри са и в България са доста евтини (около 500лв).

Благодаря ти за отговора. И аз разгледах 3ките и видях, че не са толкова скъпи, но и 5ците са около 800лева, та незнам на кое да се спра. Дали да взема 1ците, 3ките, или 5ците?

Дедал 20-01-2018 18:13

За мен 3-те свиреха по-добре и от 5-те - виж 7-те вече си бяха по-добри , но искат и малко по-голямо помещение .

abvg 20-01-2018 19:47

Цитирай:

Първоначално написано от Дедал (Мнение471444)
За мен 3-те свиреха по-добре и от 5-те - виж 7-те вече си бяха по-добри , но искат и малко по-голямо помещение .

А иначе 3ките като сила и бас дали ще ме задоволят. Като се сложи и субуфера мисля, че би трябвало да има хубав бас, или да изчакам и да взема направо 7ците без суб.

Дедал 20-01-2018 20:03

То всеки си има вкус и усещане , но за мен са си напълно достатъчни и без субуфер за слушане на музика в нормална БГ стая (двадесетина квадрата) - най-добре е сам да ги прослушаш и по възможност с усилвателя, който ще ги захранва. Хвалби и ревюта нищо не значат ако на теб не ти е допаднало как свирят .;;650

abvg 20-01-2018 20:16

Няма да мога да ги прослушам, защото в ТП където ходих нямаше Дали. Ще се взима на сляпо с идеята да свирят по-добре от фабричните системи и двдта. Иначе казах,че ще се захранват от ресивър и мисля, че ще ми трябва и суб за повече бас и ще карам с 2.1 система.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.