Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Забавно (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=180)
-   -   емигрантите - какво мислите за ьтв? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26540)

bu12tras 28-12-2012 21:49

А прекалено е умен за да мие кенефи ,нещо по-долнопробно ще да е!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

иван000 28-12-2012 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение210317)
като те гледам колко си грамотен и кози не ти бих дал да пасеш!


живей си на село и се ограмотявай повече с добитъка си
да нети вземат и добитъка и тогава ще ме хванеш за хобота :lol15:

Златанов 28-12-2012 22:06

Както си я подкарал и ти няма да изкараш дълго тук.
Абе, откъде се навъдихте толкова ненормалници тези дни?
Да не са разпуснали цирка?

Veskop 28-12-2012 22:08

Цитирай:

Първоначално написано от иван000 (Мнение210333)
живей си на село и се ограмотявай повече с добитъка си
да нети вземат и добитъка и тогава ще ме хванеш за хобота :lol15:


гледай на тебе да не ти приберат овчиците,че сбогом секс ;)мене ме остави,срещу теб да тичам не можеш да ме стигнеш!

bu12tras 28-12-2012 22:09

Покрай спирането на турската национална тв ,се навъдиха и много "граждани" на които им липсва фатмЪгюл


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Veskop 28-12-2012 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение210341)
Както си я подкарал и ти няма да изкараш дълго тук.
Абе, откъде се навъдихте толкова ненормалници тези дни?
Да не са разпуснали цирка?

не,пуснали са ги за нова година от карлуково! ;;573

лтрифонов 28-12-2012 22:14

Цитирай:

Първоначално написано от иван000 (Мнение210315)
А на имигрантите ги боли ФАРА за такива като теб дето си живеят на село и пасат козите или там каквото имаш плащам данъци там където живея и в България. и никои неможе дами забрани да гласувам и това е мое мненда гласуват или не. данемислиш че на някои емигрант му пука ие и на всички останали емигранти за пропадналата държава България:D:D

Ми да се включа и аз, всички се изредихте ;)
Приятелю емигрант, невладеенето на Български показва невъзможността ти да мислиш. Със сигурност говориш ужасно езика на държавата в която се намираш. Лошо говорещите езика са гастарбайтери, живеят в капсулирани общества от себеподобни.

Друго - ". и никои неможе дами забрани да гласувам и това е мое мненда гласуват или не. данемислиш че на някои емигрант му пука ие и на всички останали емигранти за пропадналата държава България" - започвам този цитат с точката, неслучайно :lol15: . След това, да попитам: Защо по дяволите искаш да гласуваш за държава за която не ти пука? Хайде, лягай си че утре те чакат доматите на полето (или кофите с вар...)



Veskop 28-12-2012 22:18

Цитирай:

Първоначално написано от лтрифонов (Мнение210347)
Ми да се включа и аз, всички се изредихте ;)
Приятелю емигрант, невладеенето на Български показва невъзможността ти да мислиш. Със сигурност говориш ужасно езика на държавата в която се намираш. Лошо говорещите езика са гастарбайтери, живеят в капсулирани общества от себеподобни.

Друго - ". и никои неможе дами забрани да гласувам и това е мое мненда гласуват или не. данемислиш че на някои емигрант му пука ие и на всички останали емигранти за пропадналата държава България" - започвам този цитат с точката, неслучайно :lol15: . След това, да попитам: Защо по дяволите искаш да гласуваш за държава за която не ти пука? Хайде, лягай си че утре те чакат доматите на полето (или кофите с вар...)




е заради такива орки като тоя ни мислят за неандерталци по света!той български не говори и пише,та камо ли чужд език!че и ментор го раздава!Божееее,слез разчисти малко вересии!

yavor1 28-12-2012 22:34

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение210348)
е заради такива орки като тоя ни мислят за неандерталци по света!той български не говори и пише,та камо ли чужд език!че и ментор го раздава!Божееее,слез разчисти малко вересии!

да, така си е , навън се учудват че имало и бели българи ;;601
за чужденците българите са смугли, силно неграмотни , отдавна немити , живеещи в комуни и работещи това, което суданци и етиопци отказват .
лошоо, много лошо , защото имиджа на България се изгражда от такива меко казано недоразумения на човешкия геном :worry:
Цитирай:

Първоначално написано от иван000 (Мнение210315)
А на имигрантите ги боли ФАРА за такива като теб дето си живеят на село и пасат козите или там каквото имаш плащам данъци там където живея и в България. и никои неможе дами забрани да гласувам и това е мое мнение и на всички останали емигранти да гласуват или не. данемислиш че на някои емигрант му пука за пропадналата държава България:D:D

Цитирай:

Първоначално написано от иван000 (Мнение210333)
живей си на село и се ограмотявай повече с добитъка си
да нети вземат и добитъка и тогава ще ме хванеш за хобота :lol15:

как да определя тези изтъпления на войнстващата посредственост ?
просто обикновенно човешко недоразумение :lol15:
наистина трябва да се въведе изборен ценз , не е нормално живота да ми се определя от такива недоразумения, представящи се уж за представители на човешкия вид, събирани от чергата и ............ ;;601

надявам се да не ме шамароса админа, джак или който и да е , за расова ненавист.
мисля че тук не е въпрос за човешко същество, то не е от никоя позната раса , а за нещо като неудухотворено понятие :lol15:

BULLET 29-12-2012 00:05

Естествено че не говорех за всички и ако някой не влиза в горната категория да не се чувства засегнат.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:36.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.