Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=417)
-   -   NEOSAT нов оператор в България (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45914)

mistor 03-05-2020 17:44

Цитирай:

Първоначално написано от 111111 (Мнение528053)
Булсат и интернет, ай да не си говорим глупости, такава шайка начинаещи са че нямам думи.

Те пък тия с Dogsis,PON или DSL сякаш са перфектни .

Цитирай:

Първоначално написано от Златанов (Мнение528070)
Нещо не ме разбрахте за нета. Имах предвид извън страната, ако искаш да гледаш IPTV, колко ЧУЖДЕСТРАННИ интернет оператори, ще те търпят постоянно да правиш висок трафик?!

Много си прав . Режат наред . Даже и "великите бг доставчици" го правят и са особено чувствителни на въпроса - защо не ми работи(прекъсва) fusion-а . Що не режат нетфликс или амазон ?

аас 03-05-2020 18:07

Ей заека и оператор си направи. Прецака собствената си фирма със заем от 250 млн. Изстреля си сателит, направи си оператор, би си шута от булсат и остави Генчев да се оправя сам със заемите, а той на бял кон във фирма без задължения. Това само българите го могат. Честито на Заяков. Само не разбрах защо се управлява от магнаурска школа 15, където е и була. Съмнява ме да си правят дубликат на фирмата, а и Генчев го няма.

slimi 03-05-2020 18:13

@aac Мисля, че бъркаш нещо. Заемът за спътника е на България Сат. С него банките нямат проблем. Булсат си имат отделен заем за мобилни мрежи, интернет и т.н., който се явяваше проблемен.

аас 03-05-2020 18:22

Може и да бъркам. Заема наистина да е на България сат, но за да го отпуснат банките е заложен целия булсатком. Един вид спре ли плащането кой ще пострада...

patzi 03-05-2020 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от аас (Мнение528085)
Може и да бъркам. Заема наистина да е на България сат, но за да го отпуснат банките е заложен целия булсатком. Един вид спре ли плащането кой ще пострада...

Вземат спътника ! Само в България банката ти взима жилището и ти оставят почти цялата сума като задължение при ипотека.

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk

Робертван 03-05-2020 19:35

NEOSAT nieuwe operator in Bulgarije
 
NEOSAT nieuwe operator in Bulgarije
Een nieuwe satellietexploitant NEOSAT Bulgarije Sat-1
1.9E wordt gelanceerd op 6 mei

forum nederland satelliet

vasilstf 03-05-2020 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от аас (Мнение528083)
Ей заека и оператор си направи. Прецака собствената си фирма със заем от 250 млн. Изстреля си сателит, направи си оператор, би си шута от булсат и остави Генчев да се оправя сам със заемите, а той на бял кон във фирма без задължения. Това само българите го могат. Честито на Заяков. Само не разбрах защо се управлява от магнаурска школа 15, където е и була. Съмнява ме да си правят дубликат на фирмата, а и Генчев го няма.

Това е 4ти корпус на БИЦ-ИЗОТ, а там свободни офис помещения колкото искаш. Че и евтини. Има няколко дейта центъра, може сървъри да са наели. А и делтаком са там, а те са правили приемници за булсат и поларис. Дето се вика, всичко му е до к*ра на заека.

Радо1948 03-05-2020 21:50

Абе леко по леко абонатите на Булсат ще се прехвърлят на Неосат, след 1-2 години първите ще фалират и някой ще пие една една студена вода.

vasilstf 03-05-2020 22:03

Забравих да добавя, че и на сайта на българиясат са обявили магнаурска школа 15.

dzumba 03-05-2020 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от Радо1948 (Мнение528098)
Абе леко по леко

Някои имат опит с припознаването!;;602Само дето не се разбра,кой изльока водата!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:06.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.