Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КОНВЕРТОРИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=183)
-   -   INVERTO BLACK ULTRA (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=28307)

фолкръм 15-04-2013 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Здравков (Мнение240490)
Ще я видим "ламарината" като си такъв специалист, айде, какво ще споря. Ще видим как ще се получи, само да не стане с 50 лв. ламарина да издухам прословутите "триакси" и т.н., защото преди и аз бях "клъвнал" за триакс тд78, взех и работеше точно като булсатска антенка, но това е друга, тук е тема за конвертори, не за мерене на антени и други работи. ;)

Щом този триакс ти е работил като булсатска антена вече знам къде е проблема ти! :)

stilo72 15-04-2013 21:03

Цитирай:

Първоначално написано от фолкръм (Мнение240495)
Щом този триакс ти е работил като булсатска антена вече знам къде е проблема ти! :)

У стажанта;;650

жоркин29 15-04-2013 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение240487)
Не чета лъжи и рекламни брошури!
Като не слушаш какво ти казваме поне разгледай подписите на хората какво ползват за да не се набиваш с излишни пари за боклуци, освен ако не те кефи!
1. Инваком- по-скъпичко но S класата си има цена!
2. Инверто като за нас- цена.
Всичко останало е като да не ти е без конвертор ламарината!;;650

А за триакс и алпс нищо не спомена.

Момчил Здравков 15-04-2013 21:05

Вижте, няма смисъл да се дърлим за излишни глупости, ала за Триакса си е напълно вярно, на 26Е не изкарваше като хората арабите от Badr 4, на 28Е положението беше много зле и т.н. Реално става само за по-силните спътници, а като се чете думичката "Триакс" се разбира едва ли не, че 78 см работи като 90 см. Като си свърша работата, ще пиша резултатите, ако стане - без коментар, ако не - ще приема критиките и ще си помисля какво правя. ;;650

stilo72 15-04-2013 21:07

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение240497)
А за триакс и алпс нищо не спомена.

Ами да има доста добри комбинации, но няма нужда да се пишат трудове
Всичко е измислено;;650

stilo72 15-04-2013 21:08

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Здравков (Мнение240498)
Вижте, няма смисъл да се дърлим за излишни глупости, ала за Триакса си е напълно вярно, на 26Е не изкарваше като хората арабите от Badr 4, на 28Е положението беше много зле и т.н. Реално става само за по-силните спътници, а като се чете думичката "Триакс" се разбира едва ли не, че 78 см работи като 90 см. Като си свърша работата, ще пиша резултатите, ако стане - без коментар, ако не - ще приема критиките и ще си помисля какво правя. ;;650

Е след този пост мога да те посъветвам да си провериш стойката колко е вертикална ако си на мотор!

Момчил Здравков 15-04-2013 21:12

Стойката си е напълно нормална, дъгата си върви, да дадем пример за слаб спътник: 7W Nilesat 102 - в момента с разваления SHARP честоти с ФЕК 3/4 вървят нормално, но на ръба, трябват им 3-4 дБ и захапаха и останалите на 5/6, няма какво повече да коментирам, че почнах да се повтарям.

Ламерът 15-04-2013 21:15

Цитирай:

Първоначално написано от Момчил Здравков (Мнение240469)
Извинявайте, ама не всичко е прехваления Триакс, тази антена нова за 50 лв. я взех и ако наистина след смяна на ЛНБ-то заработи като за размера си (малко й трябва) тогава пак ще си говорим.

Извинявай ти ама трикаса си струва всяка стотинка. Тоя турски леген дето си го турил ще е ръждилник след година две а триакса откак съм го взел няма грам ръжда. Така че всичко си струва парите според качеството. Твоята е 50кинта и приема като за 50 кинта и качеството и е толкова. Нищо лично, просто с пръдня боя не става. И от наса да си купиш конвертор на тая антена все тая. Тая таблица ако ми платят на мене и аз мога да ти напиша че конвертора "Респром" приема 2000 канала а инвакома и инверото по 200 канала. Айде пий една студена вода и като се освестиш събери пари я от мотори продаени я от нещо друго и си купи АНТЕНА и си свиркай. :worry:

фолкръм 15-04-2013 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение240497)
А за триакс и алпс нищо не спомена.

Жорка тия ALPS освен да запушиш някое пробито буре за друго не стават! Най-слаби нива вадят от всичко което съм ползвал!

pantsiani 15-04-2013 21:24

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение240493)
Цената определя качеството!
Бодни един Инваком

Ставаш досаден. Стига си хвалил тези Инваком. Не стига, че нямаш такъв, а ако случайно си купиш, и вземе, че сдаде багажа (както при мен) ти никога не би си взел пак. На малка или средна антена няма никакъв смисъл да се инвестира в скъп конвертор. След като ми изгоря един за 100 лв, официалния дистрибутор Инсат, откъдето го купих, беше достатъчно некоректен за да ми каже типично по български, че не признава гаранцията.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.