Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   КОНВЕРТОРИ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=183)
-   -   INVERTO BLACK ULTRA (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=28307)

жоркин29 15-04-2013 21:24

Цитирай:

Първоначално написано от фолкръм (Мнение240506)
Жорка тия ALPS освен да запушиш някое пробито буре за друго не стават! Най-слаби нива вадят от всичко което съм ползвал!

Щом на моя таралясник 28Е излезна целия със запас значи не са толкова зле.Все пак и доста хора ги ползват при мултифийд.А споменатия от мен триакс тси 005 по спомен вади с 2-3дб. повече.

Момчил Здравков 15-04-2013 21:28

Яка играчка му е майката... :)

фолкръм 15-04-2013 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от жоркин29 (Мнение240508)
Щом на моя таралясник 28Е излезна целия със запас значи не са толкова зле.Все пак и доста хора ги ползват при мултифийд.А споменатия от мен триакс тси 005 по спомен вади с 2-3дб. повече.

Сам си го каза колко са хубави!

nokia n96 15-04-2013 21:39

алпс
 
Алпса са по слаби и от даксиса на була първите конвертори.

preslav 15-04-2013 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от nokia n96 (Мнение240517)
Алпса са по слаби и от даксиса на була първите конвертори.

Колега това съм го пробвал,и не съм съгласен с теб.

stilo72 15-04-2013 22:03

Цитирай:

Първоначално написано от pantsiani (Мнение240507)
Ставаш досаден. Стига си хвалил тези Инваком. Не стига, че нямаш такъв, а ако случайно си купиш, и вземе, че сдаде багажа (както при мен) ти никога не би си взел пак. На малка или средна антена няма никакъв смисъл да се инвестира в скъп конвертор. След като ми изгоря един за 100 лв, официалния дистрибутор Инсат, откъдето го купих, беше достатъчно некоректен за да ми каже типично по български, че не признава гаранцията.

Ама ти си много зле!
Причината да ти изгори конвертор е само една и няма как да бъде покрита от гаранция!
Всъщност аз даже не знам, какво значи гаранция на конвертор и какво покрива!
Дали бих си купил или не бих си купил ама изобщо не можеш да си сигурен, защото не ме познаваш!
Нищо не хваля, а само съм изредил, кое е най- доброто и когато си икономисал от всичко в една система няма как да очакваш чудеса!
Аз за себе си съм преценил какви пари да дам и съм ги дал в нещата от подписа и съм хепи с това, което имам и изобщо не държа да те убеждавам теб в това, кое е по по и най!:hammer:
А ти можеш да убедиш всички тук, че Инваком са най- големия боклук и на мен ще ми е все тая, какво мислиш ти!:lol15:

pantsiani 15-04-2013 22:16

Цитирай:

Първоначално написано от stilo72 (Мнение240521)
Ама ти си много зле!
Причината да ти изгори конвертор е само една и няма как да бъде покрита от гаранция!
Всъщност аз даже не знам, какво значи гаранция на конвертор и какво покрива!
Дали бих си купил или не бих си купил ама изобщо не можеш да си сигурен, защото не ме познаваш!
Нищо не хваля, а само съм изредил, кое е най- доброто и когато си икономисал от всичко в една система няма как да очакваш чудеса!
Аз за себе си съм преценил какви пари да дам и съм ги дал в нещата от подписа и съм хепи с това, което имам и изобщо не държа да те убеждавам теб в това, кое е по по и най!:hammer:
А ти можеш да убедиш всички тук, че Инваком са най- големия боклук и на мен ще ми е все тая, какво мислиш ти!:lol15:

Продължаваш да досаждаш. Като си толкова "голям експерт" защо не говориш от личния си опит???
Просто казах, че Инвакома не си струва парите, ако нямаш голяма антена, а дори и тогава е под въпрос.

reeexx 15-04-2013 22:22

Добър вечер на всички форумци.
Виждам,че темата е за конвертори и имам следния въпрос:
На спътник 28Е ми изчезна скай спорт с оборудване-антена руска алуминий 200см., приемник DM500s и конвертор Инверто черен, ако сменя Инвертото с Инваком ще ловя ли скай спорта или ще има греда.
Местонахождение Несебър.
Предварително благодаря и наздраве.

Момчил Здравков 15-04-2013 22:25

Като се замисля Несебър и Astra 1N Pan-European малко трудно, но с 2.00м трябва да зацепи нещо, не мога да твърдя нищо за Инваком, никога не съм притежавал такъв, нека някой, който е ползвал да се изкаже, но всеки случай трябва да имаш поне малко подобрение.

фолкръм 15-04-2013 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от reeexx (Мнение240527)
Добър вечер на всички форумци.
Виждам,че темата е за конвертори и имам следния въпрос:
На спътник 28Е ми изчезна скай спорт с оборудване-антена руска алуминий 200см., приемник DM500s и конвертор Инверто черен, ако сменя Инвертото с Инваком ще ловя ли скай спорта или ще има греда.
Местонахождение Несебър.
Предварително благодаря и наздраве.

Сигнала по морето падна драстично! Първо до настрой антената, тогава пробвай с друг конвертор! Антена му е майката,конвертора до украсява пейзажа!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.