Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GOLDEN INTERSTAR (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=321)
-   -   Golden Interstar Voyager 2 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=34759)

Sat PLUS 10-04-2015 15:17

Channel Editor GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2
 
Програмата за подреждане на канали, можете да я изтеглите от: ТУК

ИлиянБГ 11-04-2015 14:46

Приемника може ли да работи със карта на Виваком и Булсат.

Шайката 11-04-2015 15:37

Цитирай:

Първоначално написано от ИлиянБГ (Мнение365879)
Приемника може ли да работи със карта на Виваком и Булсат.

На виваком и м-тел работи само с модули

Мартинския 27-04-2015 10:09

Привет,
Реших да се ъпгрейдна и закупих този приемник миналата седмица от софийския "офис" :)Колегата там беше доста дружелюбен и си поговорихме за от сат тв до автомобили.
Та, качих му софт: 2.0.87 и ето впечатленията ми:
- dvb-s никакви забележки - работи си перфектно. Каналите си ги подреждам от менюто на приемника - местя и трия. Сингъл транспондер се сканира и новите излизат в края на списъка на съответния сателит. Субс и аудио - без забележки.
- dvb-c през ему - могат да се редят/местят канали. Епг работи. Субс тръгват без никакво забавяне.
-big2small - пробвах го и това нещо - ако се пусне канала, който е и на ТВ е ок, ако се пусне друг канал на мобилното устройство след малко приемника забива ако е фта или изписва кодиран ако и двата са криптед.
- дистанционното - имам и Амико 8000 и са 1:1 откъм дизайн, само че тук копчетата някакси са по-меки и се натискат по-приятно.
- info - изписва цялото име на програмите, също така в сега/следващ има достатъчно място за заглавията на предаванията.

В заключение бих казал, че засега няма нещо фрапиращо, което да ме дразни - този приемник предлага всичко, което ми е нужно, за да се кефа докато съм пред ТВ и гледам не това, което някой иска да гледам, а това което и където аз искам ;;650

gentu 28-04-2015 01:17

Цитирай:

- dvb-c през ему
-това как да го разбираме , ако е нещо извън правилата може на лични!!!

Мартинския 28-04-2015 10:04

Да, понеже вчера забравих, една малка дребна забележка - опцията за показване на часа е включена и когато се гледа, на дисплея показва часа, но когато се изключи приемника в режим stand by свети само червената лампичка без да показва часа, а би трябвало да се вижда, нали?

bate_dino 28-04-2015 10:13

Цитирай:

Първоначално написано от gentu (Мнение367905)
-това как да го разбираме , ако е нещо извън правилата може на лични!!!

Може ми защото mcas се води cardreader с ему :s101
П.С. Този приемник може ли да му се конфигурират ***cam линиите през web интерфейс, както е на черните пантери или само ръчно и дали конфигуратора на канали работи само по ком порт или може през мрежа, че комшията се е размислил дали да не си вземе комбиниран приемник и се колебае между GIV2 и ML BP.

ogibo 28-04-2015 17:59

Цитирай:

Първоначално написано от Мартинския (Мнение367925)
Да, понеже вчера забравих, една малка дребна забележка - опцията за показване на часа е включена и когато се гледа, на дисплея показва часа, но когато се изключи приемника в режим stand by свети само червената лампичка без да показва часа, а би трябвало да се вижда, нали?

Не се вижда. Щеше да е добре да се вижда.

Дедал 28-04-2015 18:30

Направи в опциите standby да е fake и ще има часовник и при "изключено"

ogibo 28-04-2015 22:04

Това в новият софтуер ли е че в старият не откривам такива опции?


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:34.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.