Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Анкети (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=179)
-   -   [АНКЕТА]Най-добра снимка/и - сублимният момент (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=30734)

Дедал 03-10-2013 23:09

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение280454)
за селото ясно - хубава работа, ама малко селска :)

;) Е , то "селото" е град (Дебелец) ;;650

Милен_ТТ 03-10-2013 23:09

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение280454)


P.S. Не се обади дали се пребори с opkg ;)

Абе много мачове днес, станах разноглед, кой по напред да гледам!

А за мотора въпрос на личен избор! Може да е малко старомодно, но не съм превърженик на моторите, повече клоня към мултифийда, даже най добре, на всеки особенно по-слаб спътиник да имам по една голяма паница, макар да има загуба на сигнал, мразя да чакам като прецъквам между сателитите, а аз освен да разцъквам друго не правя, рядко се задържам повече от няколко секунди на програма, освен ако няма няква спортно събитие нещо или някой интересно предаване! Но дори и така да е пак разцъквам! Ще ми се нещо над 3 метра да взема, ама не мога да намеря, пък и транспорта ще е проблем!

yavor1 03-10-2013 23:19

Цитирай:

Първоначално написано от BOBIKAT (Мнение280458)
Яворе, нали знаеш... колкото повече, толкова повече.:D
Майтапа настрана, и до ден днешен съм привърженик на това, че по-добре 20 антени на всеки спътник по една, отколкото една с мотор, и да има загуби на % от сигнала.

Как е 36е , пробва ли дали се лови от твоя край ;)

BOBIKAT 03-10-2013 23:33

Цитирай:

Първоначално написано от yavor1 (Мнение280474)
Как е 36е , пробва ли дали се лови от твоя край ;)

Заеби! Най ме е яд, че нямам видимост и от 53 на изток. Надявах се поне на 90, ама пустите му блокове... Абе, търкаляха ми се из краката нейде 2 шашки. В краен случай че правим кота 0.;;573

ВалчоП 04-10-2013 00:12

Цитирай:

Първоначално написано от BOBIKAT (Мнение280487)
Заеби! Най ме е яд, че нямам видимост и от 53 на изток. Надявах се поне на 90, ама пустите му блокове... Абе, търкаляха ми се из краката нейде 2 шашки. В краен случай че правим кота 0.;;573

Има ли начин да качиш антена на покрива на близкия до теб блок, или има опасност от кражби?

Didko 04-10-2013 00:22

Апък аз днес получих тактично съобщение в пощенската кутия, че поставянето на антени по балконите било забранено :( За сметка на това биле сложили 2 големи на покрива и 19 и 23,5 ми излизали на розетка в апартамента, ама това не ме грее особено. Та се разправям с домоуправителя да им "даря" тази на покрива и да не ме закачат за моторетката... Биле си накупили СТБ-та целия блок и не можели да гледат кой знае какво с тези антени, та филмът при мен предстои :lol15: ;;650

алт 04-10-2013 01:06

Залепи едно фолио с чешкото знаме и няма да те закачат.

BOBIKAT 04-10-2013 12:43

Цитирай:

Първоначално написано от ВалчоП (Мнение280498)
Има ли начин да качиш антена на покрива на близкия до теб блок, или има опасност от кражби?

Няма проблеми да кача на съседния блок, както забеляза разстоянието до него е има-няма 5м. Страх ме е единствено не от кражби, ами от това, че ще правят мръсно и я да изкривят антената, я да счупят конвертора. Щото тия от квартала са малоумни. Ако слагам нещо там, ще е 180-та, ама...

register 04-10-2013 13:01

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение280500)
Апък аз днес получих тактично съобщение в пощенската кутия, че поставянето на антени по балконите било забранено :( За сметка на това биле сложили 2 големи на покрива и 19 и 23,5 ми излизали на розетка в апартамента, ама това не ме грее особено. Та се разправям с домоуправителя да им "даря" тази на покрива и да не ме закачат за моторетката... Биле си накупили СТБ-та целия блок и не можели да гледат кой знае какво с тези антени, та филмът при мен предстои :lol15: ;;650

така си е по европата - има си закони - ти и с домоуправителя да се споразумееш - съседа отсреща може да те натопи
намери си място на покрива, така, че да не се вижда антената и говори с домоуправителя дали може да я сложиш там и си пуснеш отделен кабел по съществуващите канали до твоята розетка без да променяш съществуващата инсталация

фолкръм 04-10-2013 23:50

Хайде темпо,гласувайте :;808


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:28.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.