Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Новини (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Новини за НТВ-Плюс (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=27341)

m3gab0y 11-08-2015 10:05

Цитирай:

Първоначално написано от bademos (Мнение382633)
Понеже имам модул CI+ за НТВ, какво ми трябва, за да го пусна на Дрийм-а, къде се "мушка" и как се подкарва, само с плъгина или и нещо друго ? След това може ли да се шерва поне на още един дрийм или ...?
Благодаря предварително за разбирането!

Ръг и Тръг (сиреч Plug and Play) но не можеш да го шернеш - 1 карта = 1 канал като си с модул.

Чък Норис 11-08-2015 11:28

Ама ти продължаваш да ръсиш "акъл" :lol15:
Неговата карта и да е шерне, пак един канал ще се гледа от нея.

@bademos
Дриймбокса няма CI+ слот.

m3gab0y 11-08-2015 11:46

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение382644)
Ама ти продължаваш да ръсиш "акъл" :lol15:
Неговата карта и да е шерне, пак един канал ще се гледа от нея.

@bademos
Дриймбокса няма CI+ слот.

Нищо лично но се опитвам да помогна на юзъра и все пак какво мислиш, че съм казал по-горе? Моля да спрете със заяждането (не само ти - всичките, които сте се наговорили!)

Чък Норис 11-08-2015 11:49

Какво заяждане?
Пишеш небивалици, така не помагаш, напротив, само подвеждаш останалите и ги вкараш в още по-омагьосан кръг.

bademos 11-08-2015 17:20

Да де, аз за това питам, защото знам, че Дрийм-а няма CI и как евентуално би се случило такова нещо. А дори и един канал да отваря бих го гледал през Дрийм-а.

sarivano 11-08-2015 17:24

НИКАК...не би се случило. Нали имаш приемник с CI+, що се мъчеш с небивалици, като работа на модул CI+ в приемник с CI. Много пъти сме го говорили. Или във Фортис приемник или в ТВ.

bademos 12-08-2015 10:18

Да, така е, но може нещо ново да се е случило и появило и аз да не съм го разбрал и за това питам, предполагам няма нищо лошо човек да пита, все нещо ново ще научи, нали?;;650

yavor1 12-08-2015 11:28

Цитирай:

Първоначално написано от bademos (Мнение382678)
Да де, аз за това питам, защото знам, че Дрийм-а няма CI и как евентуално би се случило такова нещо. А дори и един канал да отваря бих го гледал през Дрийм-а.

Смени си Дрийм-а с нещо по-ново и качествено ;;573

jack82 17-09-2015 12:36

:)
 
Някой знаели кога ще са следващите промени от тяхната миграция от мпег2 към мпег4

Васил 17-09-2015 14:03

На спортивных каналах «НТВ-Плюс» ожидается ребрендинг

Генеральный директор «НТВ-Плюс» и субхолдинга «Матч» Александр Вронский рассказал сегодня о том, какие изменения ждут спортивные каналы компании в ближайшее время.
«Перед запуском нашего эфирного канала мы работаем над новым видом графики, а в дальнейшем сделаем ребрендинг. Изменения точно будут — все наши каналы мы объединим под зонтичным брендом «Матч». Появится новое лого, промо-графика, другое оформление. При этом мы постараемся использовать уже сделанное.
Также мы работаем сейчас над созданием большой студии, где будет запущена система виртуальной графики», — сказал Вронский.
При этом переименование всех спортивных каналов не планируется.
«Изменения будут, однако мы не говорим и не говорили, что все тематические каналы будут переименованы»! — сообщил глава Департамента коммуникаций «НТВ-Плюс» Алексей Прохоров.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:47.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.