Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Забавно (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=180)
-   -   За телевизорите мостри по веригите за техника (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26122)

Чушкопека 05-12-2012 17:14

За телевизорите мостри по веригите за техника
 
Колкото е забавно толкова е и страшно.

Цитирай:

Първоначално написано от forum.bulsat.com
Мен при мострите ме притеснява начина покойто се почистват,неотдавна станах свидетел в един магазин в началото на работния ден една леля да бърше праха от тв-тата......така натискаше здраво с кърпата екрана,че телевизора се люлееше като клон при вятър.....по някое време даже го хвана отзад с едната ръка да и е по стабилен.;;602

Сега ако има още хора които се чудят на отстъпката за купуване онлайн с доставка - продават се мострите.

d.ivanov 05-12-2012 17:21

Цитирай:

Първоначално написано от koko_varna (Мнение204553)
Колкото е забавно толкова е и страшно.

Сега ако има още хора които се чудят на отстъпката за купуване онлайн с доставка - продават се мострите.


Дрън дрън, то като видиш от къде е текста ти става ясно...

В магазините техниката се почиства от консултантите, мен повече би ме притеснявало, че сумати мангал пипа и върти мострите... ;)

Златанов 05-12-2012 17:25

Когато получаваш телевизора, поръчан през интернет, никой не ти държи пистолет на слепоочието. Като видиш, че е разпечатван, което си личи по второто тиксо на кашона, да си го прибират.
Пишеш изрично, че искаш запечатка и друг няма да вземеш, а те ако искат да си разкарват хората, да ти пратят запечатка. Чалъмите, че те само го отворили да видят дали е вътре, разбираш ли, да си ги държат. Едно време, като искаха да ти пробутат мостра или върнат и отремонтиран CRT телевизор, обясняваха, че само отворили кашона, за да видят дали имал стайна антената... С тея лафове, ги пращах на майната им.
Иначе един Шарп, който още имам, умишлено взех мострен, но присъствах на ваденето му от кашона и след 2 седмици го взех.

pe6o1975 05-12-2012 18:05

Що бре? Аз имам една пералня "electrolux" която беше мостра в "Зора" просто беше последната,и съм СУПЕР доволен вече 8 година няма яд и си арбайтен перфекцион!

Пламен Тачев 05-12-2012 18:09

И аз си взех преди 3 години LCD-то така, беше последният, директно им казах - отивайте да търсите кашона в склада, плащам го в брой, малко се поучудиха, но си работи перфектно оттогава. Което по никакъв начин не изключва възможността да ти дадат някоя кофти бройка.

elektrik 05-12-2012 18:10

...да ама пералните не работят в магазина...

avalon4o 05-12-2012 18:12

Цитирай:

Първоначално написано от pe6o1975 (Мнение204572)
Що бре? Аз имам една пералня "electrolux" която беше мостра в "Зора" просто беше последната,и съм СУПЕР доволен вече 8 година няма яд и си арбайтен перфекцион!

Е пералнята да не пере по цял ден дрехи в магазина?
Проблема с ТВ е, че работят по цял ден преполагам.

Antonio 05-12-2012 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от elektrik (Мнение204576)
...да ама пералните не работят в магазина...

Мостра немостра техниката си е на късмет.

Златанов 05-12-2012 18:13

Защото имам предубеждения, след като неведнъж съм ставал свидетел как някой връща нещо, след като е показало дефект или просто е бил в тридневния срок за връщане и върнатото нещо е било прилежно почиствано, опаковано и пускано за ново, а то не е.
Бях свидетел пред един Техномаркет в Пловдив, как управителят, беше изкарал навън един от служителите и му даваше напътствия как да форматира някакъв лаптоп, който преди малко някой си върнал, да го почисти до блясък и да го "маха", че му "писнало" от това "Vaio".
Никак не ме кефи да си давам парите, за нещо което е ползвано. Поне като е ползвано, да го изкарат с отбив от цената и някой, на когото не му е проблем да го вземе, а не да лъжат хората, че продават нещо ново, което всъщност не е.

БаБа-Ти 05-12-2012 18:32

Затова в щатите има Опън Бокс .Веднъж стоката излезе ли от оригиналната опаковка (кутия) няма значение каква била тя дали пералня, телевизор, рутер или лаптоп работило не работило цената му пада с 25% .


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:20.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.