Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Емулатори (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=190)
-   -   Емулатор на Black sat gogo (китайски приемник) (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=44189)

Вито 16-09-2018 10:05

По интересното е какво е gogo!Аз съм вързан към GOGO сървър ама го взех активиран.Щом ти е казал да вземеш ви-фи антена значи трябва нет.И за да гледаш кодирани така или иначе ще трябва нет.Незная твоя приемник дали има Sistems!?Ако има след като сложиш тази антена влез вътре в sistems и 0829 от дистанцията.Аз така активирам GOGO!

Радоо 17-09-2018 04:59

Цитирай:

Първоначално написано от Вито (Мнение491444)
По интересното е какво е gogo!Аз съм вързан към GOGO сървър ама го взех активиран.Щом ти е казал да вземеш ви-фи антена значи трябва нет.И за да гледаш кодирани така или иначе ще трябва нет.Незная твоя приемник дали има Sistems!?Ако има след като сложиш тази антена влез вътре в sistems и 0829 от дистанцията.Аз така активирам GOGO!

Благодаря колега! Аз поръчах wifi антената от alliexpres, когато пристигне ще я сложа на приемника и ще споделя какво е станало.

Радоо 03-11-2018 19:57

Колеги аз занесох приемника при един разбирач и той сложи флашка в него и инсталира нещо или преинсталира software незнам с точност . След това влезе в менюто в раздела където се конфигурира интернета и където се ъпдейтва softa . Там той въведе 4 цифрен код и се появи раздел super settings , отвори го и там имаше Cccam и доста други , той отвори Red share активира го с код и сега е активно 365 дни , и почти всички канали са отклиучени ! Аз гледам на 39E,42E,19E.

b_ignatov 24-09-2019 16:48

@Радо
Само да попитам, дали още гледаш с този приемник? Един познат има същия и на него така са му разправяли, че трябва да се инсталира нещо за да гледа всичко.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Радоо 25-09-2019 16:21

Цитирай:

Първоначално написано от b_ignatov (Мнение517229)
@Радо
Само да попитам, дали още гледаш с този приемник? Един познат има същия и на него така са му разправяли, че трябва да се инсталира нещо за да гледа всичко.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Да още го ползвам но със Сссам в момента. Работеше с redshare но го спряха.

b_ignatov 25-09-2019 16:29

За cccam трябва ли да се качва нещо допълнително, или си го има като скрито меню?

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Радоо 25-09-2019 22:32

Цитирай:

Първоначално написано от b_ignatov (Мнение517312)
За cccam трябва ли да се качва нещо допълнително, или си го има като скрито меню?

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Трябва да се качи допълнително и след като се качи се влиза в меюто въвежда се код и се появява скритото меню.

b_ignatov 03-10-2019 22:26

Благодаря за инфото колега.
Аз от няколко дни се мъча да намеря нещо за този приемник, но информация никаква. Доколкото виждам, за другите приемници от този клас, нещата стоят така:трябва да се инсталира драйвер за WiFi. След това се слага нещо като друг фърмуер за някакво black menu и след това, въпросното меню се активира и там има cccam. Има и фърмуер за Red Share. Въпросът е, че това е за друг модел китайски приемници със същия процесор. Ще съм благодарен ако някой даде някакви насоки.
Става въпрос за този приемник с процесор SPHE Sunplus 1506c и 8мг флаш памет.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

венко12 16-01-2021 07:43

Цитирай:

Първоначално написано от b_ignatov (Мнение517903)
Благодаря за инфото колега.
Аз от няколко дни се мъча да намеря нещо за този приемник, но информация никаква. Доколкото виждам, за другите приемници от този клас, нещата стоят така:трябва да се инсталира драйвер за WiFi. След това се слага нещо като друг фърмуер за някакво black menu и след това, въпросното меню се активира и там има cccam. Има и фърмуер за Red Share. Въпросът е, че това е за друг модел китайски приемници със същия процесор. Ще съм благодарен ако някой даде някакви насоки.
Става въпрос за този приемник с процесор SPHE Sunplus 1506c и 8мг флаш памет.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Аз имам същия приемник но с емулатор не отключва нищо имали но софтуер онлайн не става


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:36.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.