Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Търся линия (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=39980)

yavor1 17-01-2020 23:05

Цитирай:

Първоначално написано от Светия Дух (Мнение522611)
Ти май пак ме рекламираш. :lol15:
Въпреки, че многократно е обяснено, едно си баба знае, едно си бае.

То да е едно,да обясняваш и да се оправдаваш,ама не е само това и не само на рашките :worry:
Колкото и да си сменяш никовете,а вече и титлите са ти недостатъчни,нищо не е забравено,никой не е забравен,никуму не е простено:e085:

Светия Дух 17-01-2020 23:22

Абе чукай се в гъза бе, нещастник!

yavor1 17-01-2020 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от Светия Дух (Мнение522616)
Абе чукай се в гъза бе, нещастник!

Явно имаш опит в това упражнение, лузер си наистина :e085:

Светия Дух 17-01-2020 23:54

Да те чукам в гъза да. Още ти е приятно да си спомняш колко надълбоко ти влизаше банана. Стенеше като курва с оргазъм в другия форум, но и от там те прокудиха.

yavor1 18-01-2020 00:10

Цитирай:

Първоначално написано от Светия Дух (Мнение522618)
Да те чукам в гъза да. Още ти е приятно да си спомняш колко надълбоко ти влизаше банана. Стенеше като курва с оргазъм в другия форум, но и от там те прокудиха.

Не ти е силата в чукането,щом се радваш на бившата ти възможност за безпричинни наказания!Комплексарче си и лузер ще си останеш:worry:
Съчувствам на твоята мазохистична радост :D
Топли се на радиатора на спомените,това ще ти остане ;;573
Специален поЗдрав за теб и фамилията ти ;;650

Светия Дух 18-01-2020 00:18

Това че се опитваш да вмениш комплекси и вина на някой, не значи, че той е комплексар или виновен в нещо.
Просто показваш за пореден път колко прогнил човек си.

yavor1 18-01-2020 00:26

Цитирай:

Първоначално написано от Светия Дух (Мнение522620)
Това че се опитваш да вмениш комплекси и вина на някой, не значи, че той е комплексар или виновен в нещо.
Просто показваш за пореден път колко прогнил човек си.

Явно визираш образа ти в огледалото!
Дано си се загрял на радиатора на спомените,когато колеше и бесеше,шизофренично човече с безкрайно много никове!
Явно ти липсва нормален живот,след като не си вече НСБОБ!
Наистина те съжелявам искренно,дори едно питие си наливам за твое здраве ;;650

Светия Дух 18-01-2020 00:46

Абе, “приятелю”. Аз отдавна се занимавам с други по-важни и смислени неща от един форум. Който и тогава правех през свободното си време. Тук влизам от дъжд на вятър, да си почеша езика, за лаф-моабет. Този форум е един спомен за мен. А ти и до ден днешен живееш, пърдиш и смърдиш в него. Та искам да кажа, че ти си този, който живее във (със) спомените ми. :worry:

yavor1 18-01-2020 01:12

Цитирай:

Първоначално написано от Светия Дух (Мнение522622)
Абе, “приятелю”. Аз отдавна се занимавам с други по-важни и смислени неща от един форум. Който и тогава правех през свободното си време. Тук влизам от дъжд на вятър, да си почеша езика, за лаф-моабет. Този форум е един спомен за мен. А ти и до ден днешен живееш, пърдиш и смърдиш в него. Та искам да кажа, че ти си този, който живее във (със) спомените ми. :worry:





:worry::worry::worry::worry::worry::worry:


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:39.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.