Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Някой писал ли е жалба срещу...... (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32297)

vaskonay 31-01-2014 19:28

Някой писал ли е жалба срещу......
 
топлофикация?
Дойде ни двойна сметка за парно и ще трябва да пусна жалба, но ми трябва примерен образец! Ако някой е писал, Моля да сподели, защото рових цял ден в нета, но не срещнах примерен текст! Ще съм ви много благодарен ако помогнете!:c040:

Joe 31-01-2014 19:53

Аз не съм писал срещу топлофикация, защото не ги ползвам. На локално парно съм, но съм писал жалби срещу ЧЕЗ и Близу.
Не мога да ти помогна с образец, но като пускаш жалбата задължително прати копие до Комисията за защита на потребителите.
Върши много добра работа.

Хигс бозон 31-01-2014 19:58

Joe като кмет на квартала на богатите, само приема жалби и много рядко пуска :)

Joe 31-01-2014 20:01

О, пускам, пускам. Нали знаеш - и богатите понякога плачат...

Хигс бозон 31-01-2014 20:12

Знам, знам... ;;573

vaskonay 31-01-2014 20:12

Цитирай:

Първоначално написано от Joe (Мнение303193)
Аз не съм писал срещу топлофикация, защото не ги ползвам. На локално парно съм, но съм писал жалби срещу ЧЕЗ и Близу.
Не мога да ти помогна с образец, но като пускаш жалбата задължително прати копие до Комисията за защита на потребителите.
Върши много добра работа.

То на дали се различават жалбите, но ще те послушам! Само ми трябва текст/примерен/!

Joe 31-01-2014 20:41

Цитирай:

Първоначално написано от vaskonay (Мнение303200)
То на дали се различават жалбите, но ще те послушам! Само ми трябва текст/примерен/!

Помисли също ако можеш да представиш някакви доказателства за това. Ако имаш някакви запазени касови бележки, фактури от минали месеци ( хубаво е поне за година назад ), можеш да ги приложиш. То не е много база за сравнение, защото винаги могат да ти излязат с номера "месеца сега е по-студен от миналогодишният декември" или "повече съседи са крали топло", в общи линии трудно ще се справиш с топлофикация, но ти пожелавам успех.

Иначе жалбта я напиши свободен тескт, но гледай все пак да е по-официално "Уважаеми Дами и Господа, ...бла-бла-бла" и "Вие" го пиши с главна буква. Знаеш си.

участник 31-01-2014 20:51

Жалби
 
И аз писах жалба.За първи път през живота си разбрах че справедливост няма.Като тях е само Дон Карлионе( чикаго - общински съветнок).

Хигс бозон 31-01-2014 21:12

Аз без малко щях да пиша миналия месец жалба срещу магазин "Зора", за една електронна везна, но след много разправии им се размина. Въпреки това, повече кракът ми няма да стъпи там и на никого не препоръчвам да стъпва. Големи селяни са. Мзерници и цървули.

участник 31-01-2014 21:25

Спасението
 
Цитирай:

Първоначално написано от участник (Мнение303205)
И аз писах жалба.За първи път през живота си разбрах че справедливост няма.Като тях е само Дон Карлионе( чикаго - общински съветнок).

Спасението и мой съвет: плащаши мълчиш или (немълчиш иплашташ)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:16.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.