Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   OPENBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Мението Ви за OPENBOX S9 HD PVR (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=11190)

MaxSat 25-02-2012 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от Агоп75 (Мнение145935)
Здравейте,попадна ми една такава машинка “OPENBOX S9+ HD+ PVR +1CA1CI “китаец.Въпроса ми е това чудо имали ему,и можели да се гледа була на 39.благодаря.

Има softcam.key през CCcam

Агоп75 25-02-2012 18:26

Цитирай:

Първоначално написано от Георги1 (Мнение145953)
Няма ему, не и софтовете които съм пробвал.
Внимавай какъв софт слагаш защото може да даде фира.
Аз моя го дадох на братми да гледа була и сателайта, общо взето си е дърво.

Благодаря,аз му сложих последният софт който има на сайта даден от теб в по горен пост,има българско меню.А с гамма карта ще върши ли работа?Или някаква друга?

Георги1 25-02-2012 22:34

Пробвай това което казва MaxSat.
За гама не мога да ти кажа дали чете.

Агоп75 26-02-2012 10:49

Цитирай:

Първоначално написано от MaxSat (Мнение145972)
Има softcam.key през CCcam

Това ми идва малко сложно,не ги разбирам много тези неща.Ще трябва да чета много и накрая ако оцапам нещата.......По-добре да намеря някой приятел който го е правил да обясни.благодаря.

MaxSat 26-02-2012 14:50

Цитирай:

Първоначално написано от Агоп75 (Мнение146041)
Това ми идва малко сложно,не ги разбирам много тези неща.Ще трябва да чета много и накрая ако оцапам нещата.......По-добре да намеря някой приятел който го е правил да обясни.благодаря.

Не е толкова сложно. Ще се опитам да ти го обясня по-подробно:

1. Качваш на флашка файла Softcam.key, който се изтегля от много места, просто трябва да е последния, защото те се обновяват постоянно. В този файл има вкарани ключове за много провайдъри, между които и гореспоменатия.

2. Слагаш флашката на приемника и отиваш на меню Интернет/CCcam/конфигурационни файлове или нещо такова трябва да е и избираш опция Четене от USB.

3. Избираш си да ти прочете Softcam.key, трябва да ти изпише нещо от рода на Read OK и всичко що го има на емулатор си тръгва.


След 20-тина дена ще спрат тези ключове и трябва да си свалиш нов файл и пак същата процедура.

Ето ти линк към такъв файл, мисля че трябва да е действащ в момента:

Softcam.key

П.С. Действай смело нищо не може да направиш на приемника ;)

Wanderer 26-02-2012 15:28

Цитирай:

Първоначално написано от MaxSat (Мнение146089)
Не е толкова сложно. Ще се опитам да ти го обясня по-подробно:

1. Качваш на флашка файла Softcam.key, .....

Този номер става ли за DM500S? Ако не се лъжа файла *.key го имаше за директен доунлоад, през менюто, но самата инсталация автоматична или ръчна е? По FTP и/или Telnet? А какво става с *.cfg файла?
Сори, ако ми е тъп въпроса, ама още съм с плавници :)

MaxSat 26-02-2012 16:31

Цитирай:

Първоначално написано от Dei Irati (Мнение146095)
Този номер става ли за DM500S? Ако не се лъжа файла *.key го имаше за директен доунлоад, през менюто, но самата инсталация автоматична или ръчна е? По FTP и/или Telnet? А какво става с *.cfg файла?
Сори, ако ми е тъп въпроса, ама още съм с плавници :)

По принцип е възможно, на за DM500S беше малко по-сложно. Не съм го правил, така че не мога да обясня точно, затова по-добре порови във форумите все ще намериш нещо.;;614

woooow 26-02-2012 16:34

Става с плъгин, който си тегли всичко сам.;;650

калинхристов 26-02-2012 16:35

Цитирай:

Първоначално написано от Dei Irati (Мнение146095)
Този номер става ли за DM500S? Ако не се лъжа файла *.key го имаше за директен доунлоад, през менюто, но самата инсталация автоматична или ръчна е? По FTP и/или Telnet? А какво става с *.cfg файла?
Сори, ако ми е тъп въпроса, ама още съм с плавници :)

Автото отдавна е спряло.Заменяш файла рестарт и си готов.;)

Wanderer 26-02-2012 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от калинхристов (Мнение146108)
Автото отдавна е спряло.Заменяш файла рестарт и си готов.;)

Това вече знам как да направя. Благодаря ;;650


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:48.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.