Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Забавно (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=180)
-   -   емигрантите - какво мислите за ьтв? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=26540)

register 28-12-2012 00:58

емигрантите - какво мислите за ьтв?
 
понеже някой се изцепи, че ьтв щяла много да липсва на българите в чужбина
а тая извадка няма как да се хване от анкети в българия
я да се преброим и да видим на колко от нас в чужбина ще ни липсва турско-американската пропаганда
а модовете могат да проверяват от време на време по айпитата кой от отговорилите е реално от чужбина
и да затриват излишното за да е достоверен резултата

аз лично ьтв не гледам от поне 7-8 години

та който е заинтересован да си каже - моля да заповяда ;;650

AGT 28-12-2012 01:07

Ще си го преместя от единия крачол в другия . По босфора гледам само Столичани в повече ..............ако е чак толкова на зор работата има 23.5 има и торенти . Обобщено НЕ МИ ПУКА ЗА ЦИГАНСКАТА ИМ "телевизия". Да я закриват !!!

Wanderer 28-12-2012 01:14

От 6 години не гледам изобщо каналите на ьТВ. Нито в БГ, нито тук.
Монтирал съм антени на десетина българи, специално за Булсатком, двама ми се обадиха да ме питат защо нямат ьТВ, когато беше спрян сигналът. Обясних им набързо; останах с впечатление, че няма да им липсва.
Това, което аз мисля за тази медиа е, че са непочтени, подмолни, манипулативни, некоректни и определено нагли.
Програмната схема им е отвратителна, анонсите и рекламите не отговарят на съдържанието (и реално са половината от ефирното време), което от своя страна е вехто, пошло и евтино. С две думи, ьТВ искат с трици, маймуни да ловят. Без мен.
P.S. Жената ги презира много повече от мен, тъй че два гласа - вън ьТВ от БГ ефира.

Зелен 28-12-2012 01:28

Вече писах в другата тема-На нас също няма да ни липсва.
Преди време беше телевизия за гледане,но с времето я развалиха. Новините-назад. Предавания и филми-назад. Проблеми и скандали с почти всички,които работят с тях...
Последно гледахме преди време понеделниците на дългия. Сега я мервам понякога ,докато си играя с каналите. Честно казано,при нас няма да е някаква загуба.

zita74 28-12-2012 02:08

Нели Крус сезирана за картел между БТВ и ТВ7;;650 http://offnews.bg/index.php/139667/n...zhdu-btv-i-tv7

Leon 28-12-2012 03:39

Аз съм за махането на тая помия от години но.... това е положението. В България съм си монтирал перфектна ефирна антена и там ако се пресетят нашите за ьтв и тв7, проблем няма. Но доста хора тук ми се обаждаха да питат какво става, склонни са да доплатят ако трябва. Някои гледат само ьтв и са вече зомбирани. Но пък докато организират да се снабдят с приемници на кочината виваком, може да им мине и да си останат на булсаком. ;)

михоф33 28-12-2012 06:37

Няма да ми липсва! Не я гледам още от времето когато си бях в БГ (повече от 10год.).

;;650

росен08 28-12-2012 10:55

Столичани в повече и Шоуто на Слави чат пат не всеки ден това е единственото което ще ми липсва но както беше написал един колега има торенти така че може да си ги дърпам от замундата столичаните като започне новия сезон Слави въобще няма да ми липсва :) имам толко други канали че изборът ми е голям

wlad_69 28-12-2012 12:34

Никаква липса на този и прилежащите му канали няма да почувствам, макар че са "необходимо зло", както се казва.
А Булсат дано не се огъне пред тях и да ги пусне на високата цена. Или символична такса, или да го духат ьТВ-то!
Вместо ьТВ да плаща, за да е в пакета на някой оператор, за да я излъчва, тея искат една торба с кинти от потенциялните си разпространители, като че ли са най-великият платен канал на небосвода. Много се надявам и Виваком скора да отидат в небитието - айде стига са пили сиромашка кръв.:D

Veskop 28-12-2012 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от register (Мнение210017)
понеже някой се изцепи, че ьтв щяла много да липсва на българите в чужбина

мен па лично ме боли фара за мнението на емигрантите!да предявяват претенции,там където плащат данъци!според мен даже трябва да им се забрани да гласуват,ако са постоянно пребиваващи в чужбина над няколко години.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:55.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.