Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   VU+ (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=232)
-   -   Vu+ Solo SE V2 - нов модел (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=37324)

miros123 05-06-2015 20:08

Vu+ Solo SE V2 - нов модел
 
http://vuplus.com/images/contents/solosev2_bg_01.gif

http://s14.postimg.org/5qizqd18x/2015_06_05_200540.jpg

VU+ Solo SE V2

yavor1 05-06-2015 20:17

Назад , назад към Zero :)
Направо да го кръстят Vu+ Zero SE V2 ;;573

Бобсано 11-01-2016 22:08

Здравейте колеги. Значи. Имам този приемник и се нуждая от малко помощ. Та, става на въпрос за това, че бих искал, ако е възможно да гледам каналите от приемника на другия ми телевизор като ИПТВ. В смисъл такъв, че досега съм гледал чрез OTT Player, след като съм използвал плейлиста , която свалям от уеб интерфейса. Та, мисълта ми е, че възможно ли е да гледам не само това, което е пуснато на приемника, а когато превключа канал от приемника, то това да се показва и на другия ми телевизор!? Проблема е, че когато превключа на друг канал на приемника и трябва да спирам предния канал на другия телевизор, защото картината спира и следователно, да отида до канала, който е пуснат на приемника! Също така, трябва да спомена, че това съм го пробвал и на стария ми приемник Vu+ Zero, но не само чрез OTT Player, а и чрез SmartIPTV. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че е възможно, да се направи това, което аз искам и ще успеете да се отзовете. Благодаря предварително за отговорите. : ) ; ) ;;650

митака31 12-01-2016 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от Бобсано (Мнение399303)
Здравейте колеги. Значи. Имам този приемник и се нуждая от малко помощ. Та, става на въпрос за това, че бих искал, ако е възможно да гледам каналите от приемника на другия ми телевизор като ИПТВ. В смисъл такъв, че досега съм гледал чрез OTT Player, след като съм използвал плейлиста , която свалям от уеб интерфейса. Та, мисълта ми е, че възможно ли е да гледам не само това, което е пуснато на приемника, а когато превключа канал от приемника, то това да се показва и на другия ми телевизор!? Проблема е, че когато превключа на друг канал на приемника и трябва да спирам предния канал на другия телевизор, защото картината спира и следователно, да отида до канала, който е пуснат на приемника! Също така, трябва да спомена, че това съм го пробвал и на стария ми приемник Vu+ Zero, но не само чрез OTT Player, а и чрез SmartIPTV. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че е възможно, да се направи това, което аз искам и ще успеете да се отзовете. Благодаря предварително за отговорите. : ) ; ) ;;650

Аз специално се обърках какъв точно ти е проблема... Ако можеш да обясниш малко по-подробно...

Бобсано 12-01-2016 18:00

Цитирай:

Първоначално написано от митака31 (Мнение399390)
Аз специално се обърках какъв точно ти е проблема... Ако можеш да обясниш малко по-подробно...

Ами... Мхм... Наистина съм го обяснил малко по сложно колега. Как да ти отговоря!? Значи. Проблема е там, че когато съм пуснал даден канал на приемника и превключа на някой друг канал на приемника, картината и звука при другия телевизор изчезват и се налага да се връщам назад до листата със зададените канали и да търся този канал, който е включен на приемника, за да го пусна! В смисъл на мен целта ми е, ако е възможно, когато сменя даден канал на приемника, то да се смени канала и на другото тв! Та така... Дано сега вече да е разбираемо това, което написах. Ок. Добре. Надявам се, че и други колеги, ще се включат в темата. : )) ;;650

Бобсано 14-01-2016 18:35

Мхм... Е, няма ли някой колега, който поне да каже дали е възможно, да се направи това, което искам или не!? Надявам се все пак, да се отзове някой колега, който знае за какво става на въпрос. И така... Отново, ще чакам отговори от по запознатите. Благодаря предварително. : )))) ;;650

dzumba 14-01-2016 18:50

С дистанционно не става!Става единствено от телевизора с уеб интерфейса,каквото смениш от там, си гледаш и на двете!

Бобсано 14-01-2016 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от dzumba (Мнение399537)
С дистанционно не става!Става единствено от телевизора с уеб интерфейса,каквото смениш от там, си гледаш и на двете!

Мхм... Как така, колега!? В смисъл, да не би да имаш в предвид, че номера става чрез браузера на телевизора!? И ако отговора е да, то може ли да обясниш малко по подробно, какво трябва да се направи!? Иначе мерси за включването. ; )))) ;;650

gojko 15-01-2016 09:42

Да се възползвам от темата...
 
аз имам VU+ Solo se с OpenPli 4 ъпдейтнато до последна версия, но досега не мога да подкарам стрийма на уеб интерфейса! Всички настройки са по дифоут, но не иска да работи. Пробвам го с VLC плеър както и на телефона, но не желае да бачка? На старото ми VU+ Duo всичко си беше ок?

косама 15-01-2016 10:54

слагай плей листата в etc/tuxbox/scc и рестарт на енигмата при мен пали така


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:14.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.