Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Искам ! (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Магазин в Хасково? (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=22330)

Veskop 12-04-2012 08:36

Магазин в Хасково?
 
Абе пичове,няма ли кой да направи един свестен магазин в Хасково?Гледам,тук са се събрали всички търговци....Тука е жива скръб,няма откъде да купиш даже елементарно нещо...Освен някое турско дърво друго няма,а цената е х2... ;;601 Онзи ден търсихме с един приятел антена,няма откъде да купиш,даже и Волта вече затвори....

Айде -действайте,ще помагаме с каквото можем :)

d.ivanov 12-04-2012 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение154148)
Абе пичове,няма ли кой да направи един свестен магазин в Хасково?Гледам,тук са се събрали всички търговци....Тука е жива скръб,няма откъде да купиш даже елементарно нещо...Освен някое турско дърво друго няма,а цената е х2... ;;601 Онзи ден търсихме с един приятел антена,няма откъде да купиш,даже и Волта вече затвори....

Айде -действайте,ще помагаме с каквото можем :)


Спокойно, във Варна е още по-голяма трагедия, има няколко турчета които продават на +30-40% над нормалните цени при това не са и чували за приемници над 200-250лв. и това е... преди време имаше офис на ЛЕОсат но го закриха и толкоз... трагедия голяма, аз затова си ползвам онлайн магазина към сайта... ;;650

Veskop 12-04-2012 09:39

Цитирай:

Първоначално написано от didomh (Мнение154157)
Спокойно, във Варна е още по-голяма трагедия, има няколко турчета които продават на +30-40% над нормалните цени при това не са и чували за приемници над 200-250лв. и това е... преди време имаше офис на ЛЕОсат но го закриха и толкоз... трагедия голяма, аз затова си ползвам онлайн магазина към сайта... ;;650

то ясно какво ползваш,ама като е нещо дребно или евтино и ти трябва спешно....:hammer:а и така доста се оскъпяват нещата...примерно една антена от 50лв става 100...кутии,доставки,наложен платеж....

зизо 12-04-2012 12:06

Над училище Иван Рилски има магазин в който има Волтел 120-30лв,параболична 150-50лв.

TurboGD 12-04-2012 13:26

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение154148)
Абе пичове,няма ли кой да направи един свестен магазин в Хасково?Гледам,тук са се събрали всички търговци....Тука е жива скръб,няма откъде да купиш даже елементарно нещо...Освен някое турско дърво друго няма,а цената е х2... ;;601 Онзи ден търсихме с един приятел антена,няма откъде да купиш,даже и Волта вече затвори....

Айде -действайте,ще помагаме с каквото можем :)

В центъра имаше един магазин - "Емо-сат", но не съм ходил скоро там, и не съм сигурен дали работи.
Иначе имаше антени, разнообразие от конвертори, държачи за тях, DiseqC ключове и т.н.
Предполагам, че още си работи, защото е от доста години там (дистрибутор е на Бул-а).
Намира се на бул. "България" 55, тел. 0887 20 40 40

Veskop 12-04-2012 13:53

Цитирай:

Първоначално написано от TurboGD (Мнение154181)
В центъра имаше един магазин - "Емо-сат", но не съм ходил скоро там, и не съм сигурен дали работи.
Иначе имаше антени, разнообразие от конвертори, държачи за тях, DiseqC ключове и т.н.
Предполагам, че още си работи, защото е от доста години там (дистрибутор е на Бул-а).
Намира се на бул. "България" 55, тел. 0887 20 40 40

има,да,преди беше АйПи Сат,ама иди да видиш цените :hammer:...а относно ранообразието,явно имаме различен критерии :)

koscom 12-04-2012 14:00

Иди в "Икар"-под "Ташкент"магазина. Потърси Николай Бакърджиев-много коректен търговец! Няма дране на "кожи". А, и голяма "болница" на темата сателитна тв:);)

Veskop 12-04-2012 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от koscom (Мнение154186)
Иди в "Икар"-под "Ташкент"магазина. Потърси Николай Бакърджиев-много коректен търговец! Няма дране на "кожи". А, и голяма "болница" на темата сателитна тв:);)

е там съм виждал само 2 конвертора и 2 турски приемника?!?

TurboGD 12-04-2012 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение154185)
има,да,преди беше АйПи Сат,ама иди да видиш цените :hammer:...а относно ранообразието,явно имаме различен критерии :)

Нали вече казах, че не съм ходил там отдавна, и сега не знам как е с "разнообразието".
Ти нали си "кореняк" Асковлия, та в момента имаш по-актуална информация :D .
Аз последно ходих там миналото лято.
Критериите ни не е задължително да са еднакви, а единствените цени, които не си бяха на място там са тези на приемниците втора употреба. :)
Поне така беше...
Офсет 1.40 м. ми го даваше за 70 лева миналата година само за да си освободи място в магазинчето. Някакъв я поръчал, но не дошъл да си я вземе.

koscom 12-04-2012 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение154187)
е там съм виждал само 2 конвертора и 2 турски приемника?!?

Значи скоро не си ходил:). Опитай;)
Говори лично с него. Сигурен съм,че ще намерите решение;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:23.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.