Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   IPBOX (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Смяна на имиджи (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=1235)

ko2000 15-02-2009 18:05

Смяна на имиджи
 
Имам IP Box 900 HD, на който до сега съм сменил десетина пъти Sifteam, NLB и Еnigma 2 (неуспешно засега) - работа с флашка и нул модем кабел. Дали честата смяна може да се отрази негативно на работата на приемника, или всеки нов имидж изтрива всичко направено преди това?

netman 15-02-2009 20:19

Re: Смяна на имиджи
 
Флашвай си на воля шансът да го увредиш е много малък, но за това си има гаранция ... да, всичко се трие при инстал на нов имидж ... ;;650

Цец0 15-02-2009 21:07

Re: Смяна на имиджи
 
Цитирай:

Първоначално написано от ko2000
Имам IP Box 900 HD, на който до сега съм сменил десетина пъти Sifteam, NLB и Еnigma 2 (неуспешно засега) - работа с флашка и нул модем кабел. Дали честата смяна може да се отрази негативно на работата на приемника, или всеки нов имидж изтрива всичко направено преди това?

Флашвай без да те е грижа! Аз на моето 9000, за 20-ина дни откакто го имам вече сигурно 15 пъти го флашнах за да пробвам всички възможни имиджи, а малкото IPBox-че ако можеше да говори за флашове сигурно щеше да ме псува до 9-то коляно :lol: При самия флаш процеса е такъв, че първо трие всичко, кето има и след това ти качва новите неща! Не се притеснявай изобщо. А и хубавото е, че при нас няма възможност да гърмим като мини, за разлика от китайските мечтатели ;;650

Джак 15-02-2009 21:52

Re: Смяна на имиджи
 
Е, не всички мечтатели са китайски.

Цец0 16-02-2009 11:39

Re: Смяна на имиджи
 
Цитирай:

Първоначално написано от Момчи
Е, не всички мечтатели са китайски.

Естествено че е така! Визирах по-голямата част ;)

ko2000 18-02-2009 20:44

Re: Смяна на имиджи
 
Може ли някой да сподели какви са предимствата на Енигма 2 пред един пореден имидж на Сифтийм, да речем, защото се двоумя да се напъвам ли да я слагам?

Tiesto 11-03-2009 07:21

Re: Смяна на имиджи
 
Предимствата са визията най-вече, общо взето предимствата са големи, много по-бързо работи от НЛБ или СИФТИЙМ имидж ! Обаче крашва и се рестартира целия приемник, което не е малък проблем ! На тоя етап няма стабилна енигма 2, а енигма 1 още не е излязла, чака се от АБ КОМ, която ще бъде 100% стабилна, понеже всичко що е АБ КОМ-ски имиджи за IPBOX SD или HD е 100% стабилно, примерно AB COM Enigma 2 за IPBOX 422S, най-стабилният софт за IPBOX, работи му абсолютно всичко, от където и да го погледнеш, че дори и CCcam, дето в eurocardsharing-a се убиха да пишат глупости, че работило само ССКам 1.7.9 (или подобна стара версия), е да ама не 2.0.9, 2.0.10, 2.0.11 с работят много по-стабилно от колкото на дриймбокс !

Дриймбокса е китайско чудо, купуваш го и след 1 година, купуваш още едно. Който мисли да инвестира парите си в качествен приемник, то това са ИПБОКС-овете, казвам го понеже съм сравнявал и Дриймбокс и ИПбокс ! ИПбокса се държи много по стабилно, когато го ползваш 24 часа през денонощието и когато не го изключваш не забива както забива дриймбокса ! Модел 910 HD със софтуер на НЛБ, никога не ми е забивал когато съм гледал дори и над 8 часа телевизия, за разлика от прехваления ДМ800, който забива на всеки 15 мин, когато го напълнеш по-здраво с настройките, казвам го от опит с повечето от приемниците, за качеството на картината и тунерите не може да става и въпрос, дриймбокс имат най-калпавите тунери от линукс сателитната гилдия !

Поздрави на всички :).

Ники 11-03-2009 14:07

Re: Смяна на имиджи
 
Само да вметна че DM500S които продаваме в момента е от много стабилна серия и е на практика приемника който дава най- малко проблеми от приемниците които продаваме, а сме продали много големи количества.
За съжаление IPBoxa не се търси много на пазара и от тях не сме продали големи количества и не ножем да направим необходимата ни статистика за него.

Джак 11-03-2009 15:13

Re: Смяна на имиджи
 
Цитирай:

Първоначално написано от Nicky
Само да вметна че DM500S които продаваме в момента е от много стабилна серия и е на практика приемника който дава най- малко проблеми от приемниците които продаваме, а сме продали много големи количества.

Хората знаят какво да търсят... ;;510

dzumba 11-03-2009 15:19

Re: Смяна на имиджи
 
Хората не знаят,какво да търсят ,а търсят това което търговците рекламират,а търговцитепо по принцип нищо не разбират!
Трябва да се слушат разбирачите,а те за съжаление,не са чак толкова много,а и повечето от тях нищо не обаждат!


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.