Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Кошче (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=242)
-   -   cloud ibox2 plus транскодинг (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=35038)

Бенчо 08-10-2014 21:33

cloud ibox2 plus транскодинг
 
Здравейте,може ли този приемник да транскодира,без помоща на компютър?Става въпрос за гледане на телефон с 3g.И още един въпрос имам,някой има ли си представа,защо през уебинтерфейса стриима не тръгва с нито една програма на телефон с андроид,а ако отворя канала чрез vu+ player,работи с всички плеари.

Чък Норис 08-10-2014 22:41

Не! Този приемник не поддържа транскодинг.
Защо си се цакал да купуваш приемника от ментето, вместо да го вземеш директно от вносителя за 20лв. по-евтино или за още 20лв да си вземеш оригинала, с нормално дистанционно, а не това тракащото ?


Бенчо 08-10-2014 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от Продуцентът (Мнение339792)
Не! Този приемник не поддържа транскодинг.
Защо си се цакал да купуваш приемника от ментето, вместо да го вземеш директно от вносителя за 20лв. по-евтино или за още 20лв да си вземеш оригинала, с нормално дистанционно, а не това тракащото ?


Вносителя за....? Защото не е купуван от България.Прочетох добри отзиви,включително в този форум,има добри характеристики и е сравнително евтин.А... и дистанционното му не трака.

Чък Норис 09-10-2014 02:20

Няма как да ни заблудиш, с този плюс накрая след името на приемника. Такъв cloud ibox2 plus не съществува реално, това с плюсовете е търговска практика бай Минтил, а този "плюс" се добавя за няма и минута с помощта на флашка с качен най-новия бутлоудър и натискането на бутона CH-.
Много ми е интересно къде в този форум си прочел въобще отзиви за този приемник? Вносителя им е спонсор на форума, но въпреки това той самия не ги рекламира тук, та ми е интересно. За сметка на това Octagon SF8 е доста по-разпознаем във форума, как пък не прочете нещо за него, а прочете само за неговия клонинг с плюс?

Бенчо 09-10-2014 03:03

[QUOTE=Продуцентът;339814]Няма как да ни заблудиш....QUOTE]

Въобще не се опитвам да заблуждавам който и да е, а само да намеря отговор на някои въпроси,които ме интересуват.До твоя пост дори не знаех на кого е клон този приемник,по простотата причина че съществуват доста различни модели. Тук прочетох как някой иска да си върне Vu-то,за да вземе ибокса,точно в магазина на спонсора ви мисля.Знам,че не съм направил най-правилният избор за приемник,но вече е факт,и засега съм достатъчно доволен от него.

Чък Норис 09-10-2014 03:07

Не си чел правилно, никой не е искал да си връща ву-то, един си върна ултра соло(колкониг на ву+ соло) и му дадоха този приемник без плюс. Чакам логично обяснение за плюса.

Бенчо 09-10-2014 03:24

Както каза,не съм чел правилно може би.И измежду всичките клонинги,и клонинги на клонингите,е лесно човек да се обърка.Не знам дали съществува реално,но на една от десетките страници,съпорта е за всички ментета ,с плюс,без плюс,и каквито символи още китаеца може да измисли.

petar_ganev 09-10-2014 09:58

Каква е гаранцията ,че ако си купиш приемник от България няма да е клон , дърво или т.н.?Аз съм с cloud ibox2 и съм страшно доволен.Не е закупен от България.

д.е.м.т 09-10-2014 10:11

Цитирай:

Първоначално написано от petar_ganev (Мнение339835)
Каква е гаранцията ,че ако си купиш приемник от България няма да е клон , дърво или т.н.?Аз съм с cloud ibox2 и съм страшно доволен.Не е закупен от България.

И ако дефектира ще разбереш :)

Triax 09-10-2014 10:13

Аз имам 8 (осем) такива приемника, работещи цузамен. Поръчвал съм ги отвън (Китай) и ще задам лаическия въпрос - кой е модела с 20лв по-евтино и кой е оригинала с 20лв по-скъпо... ;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:49.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.