Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   GSM мобилни комуникации (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=110)
-   -   iOS & iPhone дискусии (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=38136)

Veskop 19-11-2015 22:25

Ако знаеш какви ПСта за няколко хилки съм виждал да работят като пентиум 1ца....Ама пусто ЗКУ!Кажи му на тоя "разбирач" да си ресторне телефона!

Златанов 19-11-2015 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от Ooo_Pepi (Мнение394345)
Ако можеш да вземеш още един почти без пари... го засили към мен :)
Ако не можеш поне обади как става номера.

Финтът е с пренос на номера от друг оператор. Дават ми преференции при тарифиране, такси, услуги и голям бюджет, с който мога да си взема устройство от тях. Обещано ми е, че каквото и да избера, ще е отключено, включително и iPhone. Наистина съм си супер доволен от Лумията, въпреки, че го взех с голямо предубеждение. Пущинта, обаче, ме опроверга. Как не заби, как не зацикли... Толко мазно работи, че чак се учудвам. Чакам да излезе Windows 10 и ще му го кача веднага, да видя дали ще се скапе:lol15: Иначе го чупя от разговори и на втория ден вечерта, пак има 20% батерия, което не знам как го прави при постоянно включени Wi-Fi и мобилен нет, ама... факт!

А за цикленето - много зависи. Навремето мой приятел ми е правил показно, как може ICQ да довършва след него. Просто пишеше изключително, ама изключително бързо. Имам претенции, че и аз пиша бързо, като когато аз си пишех на моя комп - нямаше ядове. Той като седна ICQ довършваше след секунда-две. Не повярвах, докато не го видях.

111111 19-11-2015 23:07

Цитирай:

Първоначално написано от Veskop (Мнение394445)
Ако знаеш какви ПСта за няколко хилки съм виждал да работят като пентиум 1ца....Ама пусто ЗКУ!Кажи му на тоя "разбирач" да си ресторне телефона!

по съвет на хамериканците точно това правихме
полза йок

единствено скапахме перформанса на една машина заради
Аййтюнс недомислието, след разкарването му нещата си дойдоха на място

njor 19-11-2015 23:25

Лично имам поглед как две огризки шестици зациклят постоянно като след дефолт поработва десетина часа и зациклянето започва наново.Явно имат някакъв софтуерен проблем и поне засега тия огризки не си заслужават.

Veskop 20-11-2015 07:24

Аз сък всекидневно имам поглед върху 4 у-ва и не съм забелязал циклене !Виждал съм,докато вкъщи се търкаляше един LG таблет .


Sent from my iPhone using Tapatalk

fakirastanly 20-11-2015 16:48

От една година съм с Windows Phone наистина няма забивки няма лаг малко приложения да... но работещи а цената на Lumia e умопомрачителна

мумията е под 300лв. и батерията си батерия и камерата също е чудесна

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone3=7242

manechi 10-12-2015 09:45

Ios9
 
Имам ipad 2, но нещо се бъгна и не мога да го оправя ! Рестори, пълно изчистване през itunes, не и не ! Като го свържа с itunes, винаги ми дава, че има някаква грешка, но не може да я изчисти ! Помагайте ! Поносимо е, но не работи нормално ! И в момента като пиша, го прави със закъснение !

manechi 11-12-2015 18:27

Специслистите сигурно заминаха за Кушадасъ да празнуват Коледа ! Ще чакам съвет след празниците, може би !

bu12tras 11-12-2015 19:31

Рестора как го правиш с DFU или даваш само рестор през iTunes ?

TUISTERa 11-12-2015 22:19

Цитирай:

Първоначално написано от manechi (Мнение396314)
Имам ipad 2, но нещо се бъгна и не мога да го оправя ! Рестори, пълно изчистване през itunes, не и не ! Като го свържа с itunes, винаги ми дава, че има някаква грешка, но не може да я изчисти ! Помагайте ! Поносимо е, но не работи нормално ! И в момента като пиша, го прави със закъснение !

Колега, специалистите ги интересува каква е грешката. С боб пробвах, не става, с леща - пак не, айде вземи да си пуснеш питането както трябва и тогава се оплаквай , че никой не ти отговаря :s101


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:56.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.