Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Дъра-Бъра (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Теленор Бг. спира Диема Екстра от 1 юли! (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46926)

демиров 18-06-2021 10:28

Теленор Бг. спира Диема Екстра от 1 юли!
 
Теленор България официално прекратява договора си с Диема Екстра Плей от 1.07.2021 г.!

На всички абонати с 24 месечен договор с вкл. пакет Диема Екстра Плей ще им бъде изключен пакета на 30 юни 2021 г. в полунощ срещу 1 юли 2021!

Теленор се извинява за причиненото неудобство!
Всички нови пакети с 1 - 2 или 3 дигитални услуги от 1 юли са с вкл. дигитален пакет вече за всички 24 месеца!

Всеки настоящ абонат може да подпиша за новия пакет Тотал Макс на промо цена от 36.99 лв. за целия договор от 24 месеца с включен НВО ГО за всички 24 месеца безплатно в плана за всеки подписал от 1 юли 2021 + Капитал нюз или Дийзър за също 24 месеца!

демиров 18-06-2021 12:52

След Никелодеон и втора тв.услуга на Теленор и то много добра - Диема спорт отпада от 1 юли и така остава само НВО ГО като самотника сред тв.услугите на Теленор.

Трапера 18-06-2021 13:04

Цитирай:

Първоначално написано от демиров (Мнение560812)
Теленор България официално прекратява договора си с Диема Екстра Плей от 1.07.2021 г.!

На всички абонати с 24 месечен договор с вкл. пакет Диема Екстра Плей ще им бъде изключен пакета на 30 юни 2021 г. в полунощ срещу 1 юли 2021!

Теленор се извинява за причиненото неудобство!
Всички нови пакети с 1 - 2 или 3 дигитални услуги от 1 юли са с вкл. дигитален пакет вече за всички 24 месеца!

Всеки настоящ абонат може да подпиша за новия пакет Тотал Макс на промо цена от 36.99 лв. за целия договор от 24 месеца с включен НВО ГО за всички 24 месеца безплатно в плана за всеки подписал от 1 юли 2021 + Капитал нюз или Дийзър за също 24 месеца!

Явно Милиционерите Спас Русев и Красимр Гергов нямат контрол над Теленор, както е в при Виваком, A1 и всички по-малки оператори които изкупиха за да няма алтернатива !

Жалко че не предлагат кабелна телевизия и интернет.

демиров 18-06-2021 18:13

Виваком предлагат в пакета телефония от 35 лв. включено абсолютно всичко неограничено + Диема Екстра.

За сраявнение Тотал Макс Теленор за 37 лв. само НВО ГО има.

Усещам къде ще отида от 5 август....особено ако ми направят и отстъпка за тройна услуга.
Сегашният файбър нет + иптв и с евентуално трета услуга сим карта на Юнайтед 50...ако ми пуснат по-ниска такса за последните съм на път да изритам Теленор след месец и половина.

Добре че не избързах да преподпиша май месец със странно избърващите зарибявки към мен с смс-и че и 1 път с обаждане от офис...явно още май месец знаеха че ще се отказват от диема екстра плей.

И искат и пояснение в молбата за прекратяване на отношенията Теленор - каква е причината за отказване. Че и точно 30 дни преди изтичане на 24-тия месец от договара да е подадено предизвестието.

vasilstf 19-06-2021 17:54

Браво! Така се прави!
Това е начина да се сложи край на това +1 лев от 1ви юли всяка година. Съдържание нула, цени премиум, качество като от 90те.
Точно това заслужават.

criminall 19-06-2021 18:03

Бих казал едно голямо БРАВО на теленор.. Цените на диемите скочиха да небесата.. качество никакво.. при следващото ми преподписване с Виваком ще настоявам диемите да ги няма. Мачовете на Левски и сега има как да ги гледам.

аас 19-06-2021 18:29

В случая само теленор ще загуби. Нито Диема ще намали цената, нито ще изчезнат, а останалите А1 и Вива ще ги дават към плановете си. Единствения губещ е Теленор.

Трапера 19-06-2021 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от аас (Мнение560988)
В случая само теленор ще загуби. Нито Диема ще намали цената, нито ще изчезнат, а останалите А1 и Вива ще ги дават към плановете си. Единствения губещ е Теленор.

"Останалите" А1 и Вива са Едно и Също Корпоративно Л*ЙНО !

Балона се надува, надува, надува и след 12 юли някои бивши "хора" ще ги заболи ! ;)

PS

Лицето Спас Русев е бившият шофьор на члена на политбюро на БКП-Стоян Марков, по прясор „Стенмарк“ изнесъл милиони долари български пари, заедно с О. Дойнов през 90-те години……. ;;650

Стоян 19-06-2021 20:03

Понеже никога не съм бил абонат на Теленор, може ли някой да обясни какво означава, че те прекратяват договора си с Диема Плей? Какво предлагат Теленор на пазара на тв. и какво означава това прекратяване? Те са кабелен или сателитен доставчик или какво? Кои техни абонати какви възможности ще загубят?

skyboy 20-06-2021 03:55

Цитирай:

Първоначално написано от Стоян (Мнение561008)
Понеже никога не съм бил абонат на Теленор, може ли някой да обясни какво означава, че те прекратяват договора си с Диема Плей? Какво предлагат Теленор на пазара на тв. и какво означава това прекратяване? Те са кабелен или сателитен доставчик или какво? Кои техни абонати какви възможности ще загубят?


Предлагат playdiemaxtra в мобилните си пакети.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:03.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.