Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Искам ! (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Показване на последните постове на първа страница във форума (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=1094)

Джак 04-01-2009 18:57

Показване на последните постове на първа страница във форума
 
Предлагам да добавим на първа страница на форума поле в което са показани последните постове с линкове към тях. Това ще улесни значително преглеждането на новите теми. И сега потребителя може да кликне върху линковете "Виж новите мнения" и "Виж активните теми" (най-отгоре върху разделите), но ако тази информация е изнесена директно на първа страница (например под чата), ще е много по-прегледно и по-удобно.
От тук админите могат да изтеглят и инсталират този Мод - http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=607724

ivo 04-01-2009 19:56

Re: Показване на последните постове на първа страница във форума
 
Аз съм си инсталнал толбара на Digital TV Forum и там има RSS с последните активни теми. Директно влизам от там.
А за мода ще видя как изглежда и как се слага стига да ми остане време. Имай в предвид, че трябва да се инсталира за всеки стил.

Джак 04-01-2009 20:12

Re: Показване на последните постове на първа страница във форума
 
Поне за основния да се инсталира, пак ще е добре.
Аз например махам всички тулбарове - обичам браузъра ми да е чист, а предполагам, че и други потребители правят като мен. Затова ако е възможно да се инсталира този мод, ще е от полза за нас, които сме без тулбар.

uniqad 30-05-2011 10:08

Може ли линка "Виж новите мнения" в началната страница на форума да няма ограничение само за постовете през последните 24 часа, защото ако не се влиза два или повече дни във форума, много интересни постове или нови теми остават незабелязани, ако са писани преди повече от денонощие?
В настройки на форума не открих подобна опция за промяна на изгледа. На други сайтове си има опция за всички непрочетени мнения от последното логване във форума без ограничение за времето.

Brian 30-05-2011 10:25

Сметката за ток ще скочи 3 пъти :worry:

По разумно е най-отдолу да се добави бутонче "Искам! искам! Още искам!":lol15:

uniqad 30-05-2011 17:25

Да смятам ли мълчанието на администрацията за съгласие с мнението на форумния капацитет над мен?
Питам само дали може, а не изисквам това да стане.
Съжалявам, че изобщо попитах открито за такъв сакрален въпрос!

Brian 30-05-2011 18:13

Съжалявам, че само аз гледам весело на живота. Но сериозно:
Ще се хаби много процесорно време, за да се обработи заявката както ти я искаш, а в действителност от нея ще се възползват не повече от 3-4% потребители. Варианта с бутонче "Покажи всички" е приемлив, но всяко дописване на собствен код е евентуален препъни камък при следващ ъпгрейд.

АДМИН 30-05-2011 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от uniqad (Мнение102113)
Да смятам ли мълчанието на администрацията за съгласие с мнението на форумния капацитет над мен?
Питам само дали може, а не изисквам това да стане.
Съжалявам, че изобщо попитах открито за такъв сакрален въпрос!

Не очаквайте Администрацията да отговаря на вашите въпроси на момента.
Относно Вашия въпрос, няма такава възможност в стандартната инсталация на тази версия на форума. Вероятно това, което искате може да се постигне с някой плугин, но изисква време да се потърси и инсталира такъв, ако има.

dido sat 2010 30-05-2011 18:24

Цитирай:

Първоначално написано от АДМИН (Мнение102120)
Не очаквайте Администрацията да отговаря на вашите въпроси на момента.
Относно Вашия въпрос, няма такава възможност в стандартната инсталация на тази версия на форума. Вероятно това, което искате може да се постигне с някой плугин, но изисква време да се потърси и инсталира такъв, ако има.

Със риск да се обидиш ще ти кажа че по горе колегата е прав трябва да има нещо подобно , просто във началото излизат нови мнения от доста глупави теми .
Ако е по лесно да се преправи тогава отстрани където пише статистики да пише последни теми от последните 2-3 дена примерно . ;)

Чък Норис 30-05-2011 18:27

Цъкате в/у ТОП 10 Статистики и ви изкачат последните 50 теми в които се е писало, няма ограничение от колко дни са последните постове.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:53.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.