Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=236)
-   -   VIVACOM TV Go (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=38014)

bu12tras 04-09-2015 14:05

Имаше тестове от всички служители по магазините. Сега също който желае във всеки един магазин може да види и тества услугата на служебните телефони на някой от сътрудниците.

Мишка 04-09-2015 15:06

Имам предложение към Виваком ако някой служител чете форума.
Ако се пусне Mобилен интернет да кажем 10GB със скорост 256kbps(както върви към някои планове за определени приложения) само за самото приложение ще бъде по привлекателно и тази скорост няма да Ви натовари. В случая това приложение източва ограниченият интернет от плановете и е неизползваемо извън WiFi обхват. Със скорост 128kbps не става за гледане.

bu12tras 04-09-2015 15:14

Напълно използваемо е извън мрежата на Виваком , нещо не си разбрал.

TUISTERa 04-09-2015 15:16

Цитирай:

Първоначално написано от Мишка (Мнение386415)
Имам предложение към Виваком ако някой служител чете форума.
Ако се пусне Mобилен интернет да кажем 10GB със скорост 256kbps(както върви към някои планове за определени приложения) само за самото приложение ще бъде по привлекателно и тази скорост няма да Ви натовари. В случая това приложение източва ограниченият интернет от плановете и е неизползваемо извън WiFi обхват. Със скорост 128kbps не става за гледане.

Никой не те кара да го ползваш. Предлагат ти услуга, необвързана с техния интернет, ти искаш да ти пуснат бърз интернет само за нея :s101 Пакетно как го виждаш - плащаш и получаваш 10 гб на 256 кбита, и колко на 7 мегабита?

Мишка 04-09-2015 15:34

Ясно, е че може да се ползва с друг интернет затова съм написал, че трябва да се търси WiFi, за да може да се ползва реално. С ограничения интернет в пакетите е неизползваем.
Просто предлагам вариант като клиент, няма нужда да ми се нахвърляте В този си вариант клиентите на приложението ще са малко съдя по отзивите в интернет и моето обкръжение това не е само мое мнение.

bu12tras 04-09-2015 15:52

Никой не ти се нахвърля! Има ли друг оператор, който предлага такава услуга и дава нет отделно за нейното ползване ? Булсат ли Мтел ли ? Само ми е чудно какво точно ще гледаш през 3G , след като качеството там е ясно ,че е мазало ?

Мишка 04-09-2015 16:41

Булсат още са със слабо покритие на 4G LTE затова няма ка да пуснат нет за тяхното, но за сметка на това приложението им върви близо година безплатно с доста повече канали независимо дали си абонат. Разлика през 3G и през WiFi няма като качество, защото се задоволява с 300kbps и върви прилично като за през телефон ясно че няма да е HD. Но нали това една от главните цели на приложението да го ползваш в движение т.е. мобилно приложение.
За Мтел е ясно тяхната услуга залезе още преди да го пуснат там трагедията е пълна няма място за сравнение.

bu12tras 04-09-2015 16:44

Качеството при Виваком е различно и не върви само с 300kbps. А булсат официално не са пускали нищо безплатно ,затова ,че са изтекли в нета няколко служебни акаунта те нямат вина. И се научете ,че всичко се плаща стига с тая аванта ,затова цялата държава е на това положение ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мишка 04-09-2015 16:59

Добре де и 500-600kbps да върви мобилния ги потдържа пробвал съм в къщи няма разлика 3G/WiFi.
Не се хващай на думата "безплатно" акаунта ми на була е Премиум не е служителски и се плаща, самото приложение върви в комплект.
На Виваком давам всеки месец прилична сума така, че можеше поне за лоялните си абонати да го пуснат, плащаме си за ТВ един път, че и втори искат.Плюс телефон оптичен и мобилен интернет и мобилен телефон.
Така че не е безплатно не го избивай на политика, хората не са виновни, че са ги докарали до тоя хал да цепят стотинката.

bu12tras 04-09-2015 17:06

Е аз го виждам и в момента с очите си ,че има разлика на 3G и на WiFi ,ти разправяй ,че няма. Не сравнявай двете приложения нямат нищо общо като фунционалност. Всяка фирма сама си определя политиката ,а и надали разчитат на теб и мен да им плащаме за tv go . И аз не им падам под 250лв на месец но не ми дават безплатно. Ти зачекна безплатното от Була не аз ,виж си предния пост.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:40.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.