Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   CCcam (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=104)
-   -   cccam използване/изразходване на интернет (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=46231)

хворев222 19-09-2020 10:36

cccam използване/изразходване на интернет
 
Здравейте, искам да си купя китайски приемник с подарък cccam cline за Европа. Въпроса ми е понеже искам да го взема за вилата, а там нямам интернет и смятам да използвам телефона за хот спот. Колко интернет "точи" има ли смисъм защото имам виваком го и ми "точи" 1гб/час и го плейвам на тв. Предварително се извинявам ако това не е раздела.

Ванси 19-09-2020 10:43

Нищо няма да ти изхаби. Дори да ти свърши бързата скорост, пак ще ти работи. И през gsm данни съм го ползвал. Работи си. Трябва му някакъв нет.

Гадьо 19-09-2020 12:27

Цитирай:

Първоначално написано от хворев222 (Мнение539761)
Здравейте, искам да си купя китайски приемник с подарък cccam cline за Европа. Въпроса ми е понеже искам да го взема за вилата, а там нямам интернет и смятам да използвам телефона за хот спот. Колко интернет "точи" има ли смисъм защото имам виваком го и ми "точи" 1гб/час и го плейвам на тв. Предварително се извинявам ако това не е раздела.


Предполагам около 30 кб/час.

taewu 19-09-2020 12:37

да си вземе една бисквитка аз преди с 1 и 500 мгб ми оставаха .. преди глобул предлагаха 6 лв на месец с 0,5 гб интерент сега не знам .. само за приемника я ползвах

редспас 19-09-2020 19:47

Цитирай:

Първоначално написано от taewu (Мнение539766)
да си вземе една бисквитка аз преди с 1 и 500 мгб ми оставаха .. преди глобул предлагаха 6 лв на месец с 0,5 гб интерент сега не знам .. само за приемника я ползвах

Гледам колегата е писал, че ползва услуги на виваком. Ако има домашен интернет по-евтино ще му излезе да си вземе една карта с неограничен интернет за 9.90 лв еднократна такса и ще му е активна за срока на договора. Тя ще върши перфектна работа. Мисля, че се казваше traffic plus услугата. Скоростта май е 128 кб.

спанополски 22-09-2020 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от хворев222 (Мнение539761)
Здравейте, искам да си купя китайски приемник с подарък cccam cline за Европа. Въпроса ми е понеже искам да го взема за вилата, а там нямам интернет и смятам да използвам телефона за хот спот. Колко интернет "точи" има ли смисъм защото имам виваком го и ми "точи" 1гб/час и го плейвам на тв. Предварително се извинявам ако това не е раздела.

Къде ги има тези приемници с цццкам за Европа?

хворев222 24-09-2020 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от спанополски (Мнение539958)
Къде ги има тези приемници с цццкам за Европа?

От Али експрес, гледам че рездела и друг колега е писал че мисли да вземе само cline.

П.С. Благодаря за отговорите много ми помогнахте, иначе аз имам много гб мобилен ако наистина е такава консумацията.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:01.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.