Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Discovery ID Extra от 1 април в пакета на Булсатком (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=32965)

петър05 25-03-2014 19:35

Discovery ID Extra от 1 април в пакета на Булсатком
 
1Прикачено(и)
http://dtv-bg.com/attachment.php?att...1&d=1395768864
Най-новият канал Discovery ID Extra на Discovery Networks ще стартира на 1 април в пакета на Булсатком.

Discovery ID Extra e нов канал насочен към жените, канала ще разкрива различни истории, мистерии обвити в непрекъсното напрежение.

Новината за старта при най-големия телевизионен оператор в България дойде преди дни. Все още не ясно в кой пакет ще бъде сложен канала.

Междувременно канала вече започна тест излъчване от ъплинка си на сателит ASTRA 4A (4.8EAST).

Източник
http://*********.com/

dtvbguser 25-03-2014 19:48

Още до края на седмицата ще отида да си насека оборудването пред някой техен офис, след като преустановиха излъчването на Примера, така че не ми пука какво пускат :worry:

Сега започвам вече избор на нов оператор, който е сведен между Виваком и Близу :s101

klapana 25-03-2014 19:52

Discovery ID Extra помия. :;807:;807:;807
Вито дайте агро тв, нея чакам с нетърпение. :s104:s104

slaitt 25-03-2014 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от klapana (Мнение313766)
Discovery ID Extra помия. :;807:;807:;807
Вито дайте агро тв, нея чакам с нетърпение. :s104:s104

Agro TV явно си плащат на операторите за да ги излъчват щом канала е FTA на 45Е

z.dedov 25-03-2014 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от dtvbguser (Мнение313764)
Още до края на седмицата ще отида да си насека оборудването пред някой техен офис, след като преустановиха излъчването на Примера, така че не ми пука какво пускат :worry:

Сега започвам вече избор на нов оператор, който е сведен между Виваком и Близу :s101

Избора ти не е много голям. Внимавай да не се наиграеш с някой 24 месечен договор, че тогава и да нацепиш оборудването е все тая ;;573

БониБо 25-03-2014 20:34

Цитирай:

Първоначално написано от dtvbguser (Мнение313764)
Още до края на седмицата ще отида да си насека оборудването пред някой техен офис, след като преустановиха излъчването на Примера, така че не ми пука какво пускат :worry:

Сега започвам вече избор на нов оператор, който е сведен между Виваком и Близу :s101

blizoo по-добре според мен! :)

shamarasat 25-03-2014 20:53

Дано този EXTRA ID(иот) да го заменят за обикновения ID(иот), че този новия има поне бг аудио!!!

dtvbguser 25-03-2014 22:58

Цитирай:

Първоначално написано от z.dedov (Мнение313770)
Внимавай да не се наиграеш с някой 24 месечен договор, че тогава и да нацепиш оборудването е все тая ;;573

Не го виждам този вариант. Единствения ми 24 месечен договор в живота е от преди 7-8 години, когато взех и телефон на изплащане от Глобул :)
От тогава съм на едногодишни, а от както дойде преди 2-3 години съм на безсрочни опции ;)
Вероятно ще са Близу, че Виваком май давали пълния пакет и екстрите само където имат оптика, а не чрез сателита. А до мен не са опрели още ..

Чудя се дали да правя сеир във Вбокса като заснема "връщането на оборудването" на Булсат :hammer:

an 26-03-2014 06:58

Старите хора са казали: “Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария”. А вече ти си решаваш как да постъпиш...

д.е.м.т 26-03-2014 08:15

Цитирай:

Първоначално написано от dtvbguser (Мнение313794)
Не го виждам този вариант. Единствения ми 24 месечен договор в живота е от преди 7-8 години, когато взех и телефон на изплащане от Глобул :)
От тогава съм на едногодишни, а от както дойде преди 2-3 години съм на безсрочни опции ;)
Вероятно ще са Близу, че Виваком май давали пълния пакет и екстрите само където имат оптика, а не чрез сателита. А до мен не са опрели още ..

Чудя се дали да правя сеир във Вбокса като заснема "връщането на оборудването" на Булсат :hammer:

Ти от един хомот на друг,вземи си един приемник линукс /голден медия 990 релоадед 189 лева/,антена към астра + малко помощ от нас и целият пакет на скай де,дигитал плюс и т.н са твои.

Пламен Тачев 26-03-2014 09:27

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение313817)
Ти от един хомот на друг,вземи си един приемник линукс /голден медия 990 релоадед 189 лева/,антена към астра + малко помощ от нас и целият пакет на скай де,дигитал плюс и т.н са твои.

Това е истината, за който наистина иска да гледа! А дали ще е 990-ката или някой друг - са подробности! Като ще даваш пари, поне дай по-малко и на по-правилното място :)

dtvbguser 26-03-2014 10:40

Цитирай:

Първоначално написано от д.е.м.т (Мнение313817)
Ти от един хомот на друг,вземи си един приемник линукс /голден медия 990 релоадед 189 лева/,антена към астра + малко помощ от нас и целият пакет на скай де,дигитал плюс и т.н са твои.

Ще помисля и над този вариант. Тъй като имам 3 телевизора, инвестицията ще излезе ~600лв. и за 2 години се връща долу горе, че и по-малко.
Къде мога да видя кои програми ще ловя на споменатите от теб оператори, че на дигитал плюс не намирам? Тук вероятно ще се искат настройки, ключове, та ако ме няма, защото чат пат за по 2-3 седмици съм в чужбина, вкъщи ще се справят ли без мен ;)

Астрал 26-03-2014 11:38

И аз съм абонат на Булсатя и честно да ви кажа не знам има ли поне 1 човек дето да мисли с главата си в тази фирма,пролет е,вървят първенства,купи,ШЛ,Лига Европа,световно се задава на лято,всеки се надява поне на 1 HD спортно каналче на което може човек да си седне да си пие бирата и да си гледа мача с кеф,да ама не,ще гледаме Дискавъри ИД Екстра......... и най-вероятно 99% без превод...... И до друг банален въпрос пак стигаме: И да си струва къде ще намерят място за него,на тези транспондери дето ги имат сега и дето са претъпкани до последно,така че като тръгне и тази програма да стане съвсем мазало......:s101:s101:s101:s101:s101:s101:hammer::hammer:

GeorgiD 26-03-2014 11:42

Всичко се прави с цел промиване на мозъци. Вижте какво става по целия свят. Само злоба и безчинства.

Този канал е за престъпления и разследвания, нали? И един не е достатъчен, че втори такъв ще пускат! :lol15:

А човек да си гледа кефа с висококачествени спортни забавления, трябва да забрави с тези ... даже не знам какви думи заслужават.

dtvbguser 26-03-2014 11:52

Всеки трябва да започне да мисли от сега къде да се прехвърли, защото така като гледам нямат никакво намерение да ни осигурят световното в HD. Не че нещо ми пречи да бодна една тел за антена и да гледам цифрова, но въпроса е принципен.

д.е.м.т 26-03-2014 12:32

Цитирай:

Първоначално написано от dtvbguser (Мнение313834)
Ще помисля и над този вариант. Тъй като имам 3 телевизора, инвестицията ще излезе ~600лв. и за 2 години се връща долу горе, че и по-малко.
Къде мога да видя кои програми ще ловя на споменатите от теб оператори, че на дигитал плюс не намирам? Тук вероятно ще се искат настройки, ключове, та ако ме няма, защото чат пат за по 2-3 седмици съм в чужбина, вкъщи ще се справят ли без мен ;)

Оставаш на Булсата на два от телевизора,на третия слагаш линукс приемника,по лесно е от ключове,всичко става през интернет.
http://ru.kingofsat.net/pack-digitalplusa.php

бендо 26-03-2014 12:44

Токущо казаха по филм+HD,че Primera тръгва отново

Стефо 26-03-2014 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от бендо (Мнение313871)
Токущо казаха по филм+HD,че Primera тръгва отново

от кога ... от новия сезон ли? ;)
Цитирай:

Първоначално написано от dtvbguser (Мнение313764)
Сега започвам вече избор на нов оператор, който е сведен между Виваком и Близу :s101

Аз отдавна избирах нов оператор /оранжевите, btw от години им ползвам др. услуги и до сега не съм имал проблеми с тях и това доста наклони везните към тях/ и само чакам да пуснат оптиката до нас ... най-вероятно до края на Юни ... сървърите са докарани, само се чака "окабеляването" на града. :) Да си правят сметката Була, имат още около два месеца докато се случи това, ако не искат да ме изгубят като клиент и доста от моите приятели ... които в повечето случай са клиенти само и единствено заради испанското ... но недоволството им нараства заради категоричния отказ да пуснат желаните спортни HD канали за сметка на някакви малоумни такива! При наличие на 5 или 6 Discovery-та 90% непреведени е меко казано тъпотия да пускаш още един такъв, а при наличието на великото предаване "Бразди" да пускаш АгроТВ WTF?? ;;basi;;basi

slaitt 26-03-2014 18:58

Цитирай:

Първоначално написано от Стефо (Мнение313928)
от кога ... от новия сезон ли? ;)

Аз отдавна избирах нов оператор и само чакам да пуснат оптиката до нас ... най-вероятно до края на Юни ... сървърите са докарани, само се чака "окабеляването" на града. :) Да си правят сметката Була, имат още около два месеца докато се случи това, ако не искат да ме изгубят като клиент и доста от моите приятели ... които в повечето случай са клиенти само и единствено заради испанското ... но недоволството им нараства заради категоричния отказ да пуснат желаните спортни HD канали за сметка на някакви малоумни такива! При наличие на 5 или 6 Discovery-та 90% непреведени е меко казано тъпотия да пускаш още един такъв, а при наличието на великото предаване "Бразди" да пускаш АгроТВ WTF?? ;;basi;;basi

Явно дискавъри им правят отстъпка ако излъчват повечето им канали а агро тв им плаща за да ги излъчват както правят Magic TV.
Защо иначе го пуснаха толкова бързо меджика?

njor 26-03-2014 21:32

Абе пичове,
пуснат нещо-ревете!
не пуснат-пак ревете!
пишете си при оранжевите и стига сте спамили в тема за була.:lol15:
Като ощипани госпожички сте.;;573

Пламен Тачев 27-03-2014 08:57

Цитирай:

Първоначално написано от njor (Мнение313971)
Абе пичове,
пуснат нещо-ревете!
не пуснат-пак ревете!
пишете си при оранжевите и стига сте спамили в тема за була.
Като ощипани госпожички сте.

По принцип си прав. Ама в случая къде видя да са пуснали нещо? :s101 Аз видях само, че спряха испанското (не го гледам, но им съчувствам на абонатите). ;;650

БониБо 27-03-2014 09:21

Аз не съчувствам на никой. Не сме 1995г, когато избора е бил ограничен. 2014 сме, оператори - бол.

njor 27-03-2014 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Тачев (Мнение314020)
По принцип си прав. Ама в случая къде видя да са пуснали нещо? :s101 Аз видях само, че спряха испанското (не го гледам, но им съчувствам на абонатите). ;;650

Пламене,и за двете не си прав.Човек не трябва да коментира нещо коео не гледа(не го засяга).Колегата БониБо е много прав,оператори бол всеки сам избира.Целенасоченото плюене обаче не влиза в категорията избор,смяна на оператор.

Пламен Тачев 27-03-2014 10:00

Виж, плащам си таксата, значи имам право да искам, коментирам, плюя, хваля. По-странно е, когато не им плащаш нищо, но пак даваш акъл (не говоря за теб конкретно, но тук има достатъчно такива). ;;650
Това, че аз не гледам испанското, не значи, че съм безразличен - утре ще спрат нещо, което аз гледам. А най-тъпото е, че продължават да мълчат като партизани.
Оператори - бол, ама в големите градове. Стига с тия обобщения. В малките градове/села и извън страната алтернативата е само 1 - вивашита. Там ли да ходят хората?! :s101

dtvbguser 27-03-2014 10:39

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Тачев (Мнение314028)
А най-тъпото е, че продължават да мълчат като партизани...

Това не е никак вярно. Някаква госпожа на висок пост в Булсатком, Данева ли беше.. Денева ли ..нещо подобно, даде интервю преди 3 дни, в което каза, че проблеми с Примера НЯМА, нищо че от два месеца не гледаме отбори различни от Реал и Барселона, от над 1 месец крадат сигнала за Реал и Барселона, а от тази седмица абсолютно всичко е спряно.
Та така.. Госпожата най-вежливо обяснява, че единствения пропуск на Ла Лига е бил през миналия weekend, когато имало много тенис и решили да се фокусират върху него, преди това и след това всичко е на шест. Всички мачове преди това са се предавали, всички мачове след това се предават, дори в момента.

Това че, няколко стотици хиляди хора не ги виждат си е наш проблем, хората си казват, че го има и предават.

В интерес на истината, заради това, че по средата и в най-интересната част от сезона, Булсатком ме карат да си търся нов оператор и ми го набучиха до гърлото с техните патологични лъжи.... им пожелавам бял ден да не видят като оператор и съдбата на Сателита да им се стори цвете.
3 години какво ли не търпяхме феновете на Примера, за да може този отп@дък .. Данева ли каква беше, да ми каже, че Примера си я излъчват, но няколко стотин хиляди души имат проблеми с очите.
Такъв оператор не трябва да продължи да съществува. Другите може да са всякакви, но такива мошеници като Булсат няма. Над половината им клиентела стои на тях само заради Ла Лига, те ги лъжат, привличат нови абонати, обвързват ги с договор, старите предплащат за много месеци и накрая прибират парите и ти режат кабела.

Само като си представя как ни насъскваха срещу БТВ и всякакви други... а то къде било заровено кучето.

Между другото много странен случай, но снощи гледах Севиля - Реал чрез AceStream и качеството беше минимум на нивото на Булсатком. Тези трябва сами да си теглят секирата.

Виктор 27-03-2014 11:02

Въпросната дама работи за БГСАТ :s101 и я пак повтори за половината абонати, че нещо не разбрах ;;573

dtvbguser 27-03-2014 11:07

Цитирай:

Първоначално написано от Виктор (Мнение314035)
.. и я пак повтори за половината абонати, че нещо не разбрах ;;573

Не вярвам да са баш всичките .., ако това имаш предвид. Може да има и някои заради Ф1..
Друга причина да си на Булсат аз не знам. Това е телевизията а най-малко и с възможно най-ниско качество на HD каналите. Цените са им на едно ниво с останалите или да са лев-два по-малко. Единствени във вселената нямат BTV Action HD, RingHD, BNT HD, Europsport 2 HD, Nova Sport HD и т.н.

dtvbguser 27-03-2014 11:12

Цитирай:

Първоначално написано от Виктор (Мнение314035)
Въпросната дама работи за БГСАТ..

Ами явно тя е била упълномощена да говори от името на Булсатком и затова тя се е изказала по този казус. Към нея е бил насочен журналиста.
Можеше да питат, който и да е било от БГСАТ, СЕМ и подобни, защото все пак на тях си плащат от Булсатком, за да не бъдат закрити и изплюти от българския пазар ... та.. хората им знаят всичките л@йна :worry:
Все пак Булсат много мизерии направиха с ефира последните 2-3 сеозна ;) Най-малкото че половината им програми, който фиктивно отделиха от себе си, нямат изобщо правото да съществуват :)

БатеГойко 01-04-2014 21:14

Тръгна ! Даже и в листата на захаринката е ъпната след БТВ комеди.

slaitt 01-04-2014 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от БатеГойко (Мнение314863)
Тръгна ! Даже и в листата на захаринката е ъпната след БТВ комеди.

Да видим сега дали от Discovery ще го преведат на 100%.

Пламен Тачев 01-04-2014 23:15

Непреведено за преведено - дотук справедлива замяна. :)
Ще се радвам на мнения има ли интересни предавания. ;;650
Разбира се, няма кой да им обнови сайта... Баси търтеите. :e085:

TUISTERa 01-04-2014 23:56

Да разбираме ли , че канала е дублиран или субтитриран? Къде е пуснат?

Пламен Тачев 02-04-2014 00:21

Цитирай:

Първоначално написано от TUISTERa (Мнение314901)
Да разбираме ли, че канала е дублиран или субтитриран? Къде е пуснат?

Гледах го 15 секунди - БГ аудио имаше.
На операторска позиция 406 май беше (замени непреведения ID).

Дато 02-04-2014 00:37

Цитирай:

Първоначално написано от Пламен Тачев (Мнение314908)
Гледах го 15 секунди - БГ аудио имаше.
На операторска позиция 406 май беше (замени непреведения ID).

Но много малко БГ превод има канала за жалост все още.

БониБо 02-04-2014 08:56

Поне има някаква част, което означава, че в скоро време ще бъде.
Discovery Channel и той беше така част с субтитри, след това част от програмите с BG Audio. Nat Geo и той така.

GeorgiD 09-04-2014 21:03

Цитирай:

Първоначално написано от shamarasat (Мнение313775)
Дано този EXTRA ID(иот) да го заменят за обикновения ID(иот), че този новия има поне бг аудио!!!

Е точно това е и станало. А аз се чудя защо в satinfobox не са си актуализирали списъка на булсатя, а то защо било... ребрандирали канала с ново име, демек нов канал НЯМА! Ах, мошеници! :worry:

Дато 15-07-2014 11:54

Наистина ли анимационния канал YFE е започнал излъчване на 39Е от Dolce? Изписва ли се в инфото дали е пуснато БГ аудиото канала? Дали скоро ще се появи в приемниците на Булсатком?

ogibo 15-07-2014 20:26

Пуснат е. Няма БГ.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:22.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.