Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   Приключили продажби (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=249)
-   -   Продавам сателитна антена тип офсет-TRIAX TD 110 (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=24416)

БАМБУЧА 22-08-2012 21:44

Продавам сателитна антена тип офсет-TRIAX TD 110
 
2Прикачено(и)
Артикул: Антена за сателитна телевизия

Характеристики: Техническа спецификация на антена TRIAX TD 110
Size 100 x 105 mm
Frequency Range 10,7-12,75 GHz
Gain at 11.7 GHz 40,2 dBi
X-polarisation > 27 dB
Elevation range 10-50, 45-80 Degrees
Beam width horisontal 1,8 Degrees
Reflector type Off set
Offset angle 26 Degrees
Windload @42m/s 1222 N
LNB holder ø40 + ø25
Material Galvanised steel
Mast dimension ø 32-60 mm
Standards ETS 300784

Дефекти: Има една драскотина запълнена с кит и оцветена с друга боя.Никаква пречка за качеството на приемания сигнал.Драсканицата е от техници на кабелната ТВ и не е дълбока.Виждат се кабелите.Платиха си щетата.

Гаранция: няма

Допълнителна информация: Продава се без полярна стойка.Както се вижда е монтирана с линеен мотор и работи без грешка с цялата орбита.Единствената причина поради която се продава е-малко запас от сигнал.Идват облачни дни и няма да ми върши работа в моя регион./оставям си вариант ако не се намери купувач и нещо от сателитите се промени към по-добро като по-широк диапазон на излъчване антената ще бъде свалена от продажба/

Снимки: прикачения файл

Цена: 45 лева с конвертор,но без полярната стойка

Местоположение: Панагюрище

Изпращане и транспорт: Еконт Експрес

За контакти:Лично съобщение

Ooo_Pepi 22-08-2012 23:00

Доста добра цена си пуснал за антената, предполагам някой ще я клъвне бързо от твоя регион.
Кой спътник ти излиза без запас, че търсиш друга и към каква си се насочил ?

БАМБУЧА 23-08-2012 21:42

Badr 26.6 и дори Eutelsat 10 E.Единствената ми цел са свободните канали/отварящи се с ЕМУ/ защото при лошо време Нет-а прекъсва и съответно Каката я няма.Ако имах постоянен Нет не бих я продал на никаква цена.Вижда се как е монтирана и дали е издържлива на поривите на вятъра.С подобно окачване човек няма грижи.За съжаление малка се оказа днес.
Позна за интереса.Никак не липсва и сега ще се ровя да видя за по-голяма за да няма празно при продажба.;)Искам да си взема само една за години напред.Да видим дали ще се намери;;601

Didko 24-08-2012 09:16

Що по-скоро не се ориентира към шера на зарга без нет?

bademos 24-08-2012 10:07

Какъв е тоя шер на Зарга без нет - дай повече инфо?

gogyto 24-08-2012 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от bademos (Мнение181148)
Какъв е тоя шер на Зарга без нет - дай повече инфо?

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=24172

БАМБУЧА 24-08-2012 21:46

Цитирай:

Първоначално написано от Didko (Мнение181139)
Що по-скоро не се ориентира към шера на зарга без нет?

Ментето Шер без Нет не е за мен.Това е за балъци.Още повече и Дрийм 500 картина мазало не ми се намира.Имам си хубав приемник и едничката цел е да работи всеки ден без грижа и мисъл за лошо време.Да се прибереш от работа,да си пуснеш спорта и с ;;650 да си живееш живота.Всичко друго няма значение.;)

Хората са казали-"Който търси- Намира!"Така и аз търся това което ми трябва.Колкото и скъпо да е ще си заслужава.;;513

ili7107 25-08-2012 00:56

triax
 
Цитирай:

Първоначално написано от БАМБУЧА (Мнение180948)
Артикул: Антена за сателитна телевизия

Характеристики: Техническа спецификация на антена TRIAX TD 110
Size 100 x 105 mm
Frequency Range 10,7-12,75 GHz
Gain at 11.7 GHz 40,2 dBi
X-polarisation > 27 dB
Elevation range 10-50, 45-80 Degrees
Beam width horisontal 1,8 Degrees
Reflector type Off set
Offset angle 26 Degrees
Windload @42m/s 1222 N
LNB holder ø40 + ø25
Material Galvanised steel
Mast dimension ø 32-60 mm
Standards ETS 300784

Дефекти: Има една драскотина запълнена с кит и оцветена с друга боя.Никаква пречка за качеството на приемания сигнал.Драсканицата е от техници на кабелната ТВ и не е дълбока.Виждат се кабелите.Платиха си щетата.

Гаранция: няма

Допълнителна информация: Продава се без полярна стойка.Както се вижда е монтирана с линеен мотор и работи без грешка с цялата орбита.Единствената причина поради която се продава е-малко запас от сигнал.Идват облачни дни и няма да ми върши работа в моя регион./оставям си вариант ако не се намери купувач и нещо от сателитите се промени към по-добро като по-широк диапазон на излъчване антената ще бъде свалена от продажба/

Снимки: прикачения файл

Цена: 45 лева с конвертор,но без полярната стойка

Местоположение: Панагюрище

Изпращане и транспорт: Еконт Експрес

За контакти:Лично съобщение

Здравей писах ти за чинията не ми отговори?;;601

gogyto 25-08-2012 10:54

Цитирай:

Първоначално написано от БАМБУЧА (Мнение181269)
Ментето Шер без Нет не е за мен.Това е за балъци.Още повече и Дрийм 500 картина мазало не ми се намира.Имам си хубав приемник и едничката цел е да работи всеки ден без грижа и мисъл за лошо време.Да се прибереш от работа,да си пуснеш спорта и с ;;650 да си живееш живота.Всичко друго няма значение.;)

Хората са казали-"Който търси- Намира!"Така и аз търся това което ми трябва.Колкото и скъпо да е ще си заслужава.;;513

Обясни защо да е за балъци..?
Запознат ли си как работи?

БАМБУЧА 25-08-2012 15:38

Тестван е само и резултата е незадоволителен.И като пакети,като избор,и като постоянство.На когото му се иска да си пробва късмета.Забрани няма.

АНТЕНАТА ОТ ОБЯВАТА Е ПРОДАДЕНА!

Новия собственик не е от форума.Всички отправили запитване да не се сърдят.Като цена -получих повече;;650;)


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:26.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.