Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://www.dtv-bg.com/index.php)
-   CCcam (http://www.dtv-bg.com/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Проблем с peer (http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=3592)

Жоро 05-07-2009 08:15

Проблем с peer
 
Имам проблем с един Peer
Всичко по файловете е направено както трябва но не можем да се вържем или по точно той не може да се върже към мен
аз гледам от него но той не може
сменяхме и пароли сменяхме и портове но същата работа ето ви и фалъвете
при мен са така :
C: ххххххххххххххххххххх 1001 sharing sharing1
F: bulsat bulsatcom

при него:
C: ххххххххххххххххххххх 12000 bulsat bulsatcom
F: sharing sharing1

интересното е че и всички други линии са ми така но нямам проблеми
само с него се получава този проблем

skysat 05-07-2009 10:14

Цитирай:

Първоначално написано от JORRKATA (Мнение17397)
Имам проблем с един Peer
Всичко по файловете е направено както трябва но не можем да се вържем или по точно той не може да се върже към мен
аз гледам от него но той не може
сменяхме и пароли сменяхме и портове но същата работа ето ви и фалъвете
при мен са така :
C: ххххххххххххххххххххх 1001 sharing sharing1
F: bulsat bulsatcom

при него:
C: ххххххххххххххххххххх 12000 bulsat bulsatcom
F: sharing sharing1

интересното е че и всички други линии са ми така но нямам проблеми
само с него се получава този проблем

И аз преди време имах същия проблем и не можаме да го решим,в края на краищата си изтрихме линиите и двамата и така.Сега пък имам подобен проблем,аз имам дадена ц линия и клиента ме вижда,той на мене ми дава L линия(Camd3),но като вляза в РНР инфото изобщо нямам добавена линия дори и в червено,няма я изобщо,а съм я добавил в конфиг файла.Имам и други пиъри с L линия и си бачкат нормално.

check 05-07-2009 14:02

Защо не пробвате, не с хостнейма който сте си регистрирали някъде, а с истинското ип което имате към момента. Ако път точно така сте го добавили пробвайте обратният вариант.
Като за начало попитайте този от който ще гледате за реалното му ип и така го добавете при вас, ако не се получи подайте и вашето реално ип на него за да го добави и може би проблема ще бъде решен.

durvoto 05-07-2009 14:30

Това е решение само за статично ИП, ако е динамично - работи от ден до пладне и после ;;601! Само ъпдейт на хоста, или смяна, иначе мъката е голяма...

check 05-07-2009 14:36

Цитирай:

Първоначално написано от durvoto (Мнение17413)
Това е решение само за статично ИП, ако е динамично - работи от ден до пладне и после ;;601! Само ъпдейт на хоста, или смяна, иначе мъката е голяма...

Тук сте прав, но поне ще се види от коя линия е проблема.
Пък и повечето хора са със статични ип-та и само заради външния изглед на линията си се регистрират в сайтовете за хостнеймове.

durvoto 05-07-2009 14:54

Ми никой не е женен за статичното си ИП и шибаните доставчици!

Жоро 05-07-2009 15:42

значи на вместо хоста трябва да си напиша ИП на dreama ако правилно съм ви разбрал

durvoto 05-07-2009 15:46

Временно решение, после - :s104

skysat 05-07-2009 15:49

Цитирай:

Първоначално написано от JORRKATA (Мнение17421)
значи на вместо хоста трябва да си напиша ИП на dreama ако правилно съм ви разбрал

По скоро ИП на рутера,защото Дрийма взема ИП от него,ако ти е такава конфигурацията разбира се.
@check
Пробвах и с ИП но пак не го виждам изобщо,изненадва ме факта,не че не съм вързан към него,а това че изобщо не съществува в инфото такава линия,а съм я написал в конфига?!!!;;601

check 05-07-2009 15:55

Трябва да си дадеш външния ип адрес на интернета на човека с който ще разменяш, приемника ти е с вътрешен ип адрес понеже стои зад рутер или втора лан карта.
Пак ще обясня този вариант може да ви помогне само да разберте дали проблема е някъде от хоста на уебсървъра и е само временно решение..... ако сте със статичен ип адрес ще е добре и ще ви върши работа докато не смените интернет доставчика си поне, но ако сте с динамичен при следваща смяна на ип-то, човека с който разменяте няма да може да ви види ново ип и връзката между вас ще бъде прекъсната.


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:09.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.