Тема: ВИЦОВЕ
Виж само едно мнение
  #127  
Стар 20-07-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,863
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ - английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата.
Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата - “пльос” - и кой си мислите - Бай Ганьо.
Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали:
- Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица ?
А Бай Ганьо им вика:
- Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне тоя който ме бутна
-------------------------------------------------------------------------
В центъра на Перник спрял един Touareg. Събрал се целият град да го види и някой с учудване казал: "Ебаси и големия Голф"
-----------------------------------------------------------------------
Купил един мъж крава. След време я води при ветеринаря:
- Млеконадоя е добре, храни се добре, послушна е..в общи линии всичко е нормално, но когато я заведа при бика - сяда си на задницата и не мърда.
- Да не сте я купили от Перник?
- Да, от Перник, а как се досетихте?
- Жена ми е оттам.
-----------------------------------------------------------------------
Мъж влиза в бар на Златните, поръчва си пиене и се заговаря с барманката.
От дума на дума тя му казва, че е студентка и заработва някой лев през ваканцията.
Мъжът и предлага 100 лв. за да преспи с него за една вечер.
Мацето се съгласява, още повече че мъжът е симпатяга, а пък и стоте лева не са за изпускане.
На другият ден мъжът отново идва и отново и предлага 100 лв. за една вечер секс и тя се съгласява с охота.
Тя просто не може да повярва на късмета си - хем 100 лв., хем мъж майстор в леглото.
На шестия ден мъжът влиза в бара, поръчва си пиене и мълчаливо се оттегля на една от масите.
Мацето е страшно учудено, че той не и предлага 100 лв. за секс както предишните пет дена.
Отива при него, за да види каква е причината, да не би нещо да не е направила като хората снощи.
Подкарва невинен разговор и от дума на дума се разбира, че са земляци от Бусманци.
- На коя улица живееш ? - запитва тя.
- На "Баир" - отговаря той.
- И мойте родители живеят на "Баир" - мае се мацето. Не може да повярва, че има такова съвпадение.
- И сега ако ми кажеш, че живееш на "Баир" №20, съвсем ще припадна - шашка се момичето.
- Не, на "Баир" №22, но познавам твойте родители, комшии сме.
- Е как са те ?
- Ами добре са, предават ти много поздрави и 500-те лева дето ти ги дадох .........
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad

Последно редактирано от dsc : 20-07-2011 на 21:01
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dsc за този полезен пост :
atuani (20-07-2011)