Тема: ВИЦОВЕ
Виж само едно мнение
  #129  
Стар 23-07-2011
копача09 копача09 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 67
Благодари: 8
Получил благодарност:
11 пъти в 6 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Пуска се слух,че Брежнев е умря…

Пуска се слух,че Брежнев е умрял. Радиото опровергава (гласът на Брежнев):
- Някои хора разпространяват неверни слухове, че аз съм бил мъртъв и гласът ми се разнасял от грамофонна плоча… лоча… лоча… лоча…


Сред спермазотоидите имало един малък, кривичък, късоглед и с доста объркани гени, но много хитър. Той мечтаел да оплоди яйцеклетката. Настъпил сюблимният миг. Всички спермазотоиди се втурнали бясно към целта, но куцичкия извикал пронизително към тях:
- Внимание, противозачатъчно хапче!
Събратята му се втурнали уплашено назад. А дефектният закуцал към яйцеклетката и злорадствал:
- Хе, хе, тъй се правят инвалидчета!


Един старец отива в аптеката и с последните пари си купува виагра. Прибира се в къщи и решава да изненада бабата.
С треперещи ръце вади хапчето, обаче го изпуснал. И петелът, който се мотаел наблизо го клъвнал и погълнал.
Хванал го старецът и ядосан решил да го убие бавно. И къде да го сложи? – хоп във фризера.
След 4 часа решил, че петелът вече е замръзнал и отворил фризера да погледне. И какво да види? – петела жив и от него
се лее пот.
- Какво става тук? – попитал старецът.
- Как какво – рекъл петела – Знаеш ли колко беше трудно да разтворя краката на туй замръзналото пиле.

Последно редактирано от копача09 : 23-07-2011 на 01:45
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на копача09 за този полезен пост :
atuani (25-07-2011)