Виж само едно мнение
  #518  
Стар 20-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burlbury Вижте мненията
Писах с надеждата, че все някой служител може да мерне нещо, знам, че се вслушват в имейли.

Като цяло се опитват да намират и успяват да намират варианти. Аз съм голям фен на MotoGP. Немският Спорт1 и Ал Джазира 3 на английски го предават в хубаво качество. Отскоро ги има и тенис Мастърсите в хубаво качество на Ал Джазира 8. Сигурен съм, че и за Уимбълдън ще измислят нещо. Американски спортове обаче няма, освен родео по един руски спортен канал, ако това може да се нарече спорт. Не е вярно, че само близу предават ESPN AMERICA, сателитните мобилни оператори също си го имат открай време. Този канал се явява като най-силния канал, алтернатива на Булсатските спортни канали. Важно е да има ESPN AMERICA за да запазят много от абонатите си. NOVA PREMIER LEAGUE също се явява удар за Булсат, не вярвам да им го дадат точно на тях, както те не дават своите канали на други, закупуват правата за спортни събития и принужават хората да им станат абонати.
Не знаеш какво говориш... Казваш го така сякаш сме 90-те, където всеки слага някоя антенка и раздава на комшиите от входа кабелна... ти за права чувал ли си? За права които всеки трябва да плаща, и хайде да ми кажеш кои от Българските сателитни оператори излъчват ESPN HD ? Както и да е... спора е излишен, почва да ме хваща срам от това, че живея в такъв град, където всичко се ползва "легално", че даже и хората си мислят, че е нещо нормално това ...
Отговори с цитат