Виж само едно мнение
  #57  
Стар 03-02-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не знам какво толкова ви притеснява. Турските канали са кодирани. Ако искаш плащаш и гледаш, ако не искаш - триеш.
Аз например ги изтрих. Но като цяло не ми пречат.
На сателита си имам 500 турски и поне 1500 арабски канала. Но не съм ги изтрил. И да ви кажа понякога ги гледам - макар, че нищо не им разбирам. Интересно ми е да гледам чужда култура - начин на живот, поведение, пейзажи, гледки от градове и села, странни и екзотични места. Знаете ли, че по дубайските телевизии жените-водещи са по-разголени даже от тук, а има арабски канали по които на жените-водещи освен очите, нищо друго не им се вижда. Много е странно. Надали ще видите нещо подобно по европейска ТВ. И съм виждал магистрали и сгради, дето в БГ няма да ги имаме и след 1000 години. Интересно ми е как живеят хората по света.
Все ми е едно дали са араби, турци, мулати, негри. Уважавам всички. ТОВА е ЗЕМЯТА. Планетата на която сме.
А, иначе - не разбирам що за обида е ОБРЯЗАН. Че те половината американци и всички еврей са обрязани. Що не мразите американците? Странна логика.
И между другото - според медицинските статистики от рак на простата страдат само ... НЕ обрязаните. Правете си сметка да е полезно или не.

Иначе съм бял, необрязан. И не съм расист.

ПС. Британският оператор BSkyB има около 15+ индийски канала. Повече от нашите 8 турски. Това страшно ли е? За всеки влак си има пътници, а оператора определно би искал във влака му да има повече пътници. Не е ли така?
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Joe за този полезен пост
notwist (05-02-2014), zlosten (03-02-2014), емилстанев (05-02-2014)