Виж само едно мнение
  #8  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,173
Благодари: 1,304
Получил благодарност:
6,149 пъти в 2,559 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Моето мнение е, че малко прекаляваш с модерирането. Това поголовно триене "щото така ми харесва" прави само негативно впечатление. Активността на форума зависи от неговите пишещи участници. Четящите в общия случай са 10:1. Т.к. форума малко или много е комерсиален това дава отражение и на ориентацията към определени магазини. Не е добре да се секва ентусиазъма на пишещите. Всички сме големи хора и знаем къде е мярката на позволеното. Ти обаче ставаш прекалено стриктен! Както показах с двете одобрения напълно съм съгласен с dzumba, единственото което ме възпря да не пиша, бе че темата е в раздел алъш-вериш, където мнения като това нямат място. Давай по спокойно и престани да триеш мненията на хората. Преценката ти в повечето случаи е грешна!
Точно затова преместих темата тук, за да може който иска да изкаже мнение, да го направи.
Прекалявам с триено казваш... ами да ти кажа за три дни съм изтрил 2 твои мнения и едно на Дзумбата, така, че без да се заяждам пак ти казам, че твоята преценка за правилно в случая е пречупена през твоята призма
Нямам против, ако болшинството са навити на открити пазарлъци в темите за продажба, то тогава може да се оставят (за целта ако искаш пусни анкета) на мен ми е все тая, по простата причина, че точно продаващите недоволстваха като им се подмятат различни оферти без споменат коментар на цената

Относно даването по-спокойно, повярвай ми спокоен съм доста, дори го правя за кеф!
А освен, че съм спокоен и съм доста толерантен
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат