Виж само едно мнение
  #16  
Стар 04-05-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Сега пробвах въпросният сайт при мен не показва коректно скоростта на телевизора. Ако телевизора не е с достатъчно мощен процесор не може да се разчита на показанията от браузъра му.
Абсолютно! Тествано с 3 телевизора на една жица Ама си мислех, че това е известно. Самсуняк Ф7000 почти се класира за вярната скорост

Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Благодаря на всички отзовали се. Измерването на достигащата скорост до SmartTv и жично свързания персонален компютър осъществявам чрез сайта Speedtest.net. На PC показва около 9mbps, а на TV е 1,5 Mbps. Нямам възможност да преместя рутера в стаята с телевизора. Предполагам, че в такъв случай единственото решение е репийтър. Ползвам Vivacom Adsl и съм с оригиналния им рутер
Познавам поне 3 модема на Виваком - 2 хуауея и един пирели. Единственото разумно решение при това на ниска цена е кабел. Винаги съм избягвал репитъри заради протоколното намаляване на скоростта. Има и други драми ако не се разберат помежду си. Жица може да се пусне дори в первазите на пода при условие, че има изискване за невидимост.

Цитирай:
Първоначално написано от Вокстер Вижте мненията
Решения има много....стига пари да има Напиши Power Lan в гугъл и гледай какво става
Това е добро решение! Но е кинти! В случая ако колегата напише в гугъл UTP ще види още по-интересни неща
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
турбо (04-05-2015)