Виж само едно мнение
  #22  
Стар 20-08-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,824
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Както видя не е споменат, но не попита най културно а се разпеняви най културно, за което и аз ти отговорих подобаващо.
Преди да ти отговоря подобаващо ти отговорих найстина най културно за модела на тв-то но теб пак те мързя да четеш.
В крайна сметка аз с Мариян исках да си говоря но ти реши че трябва да се намесиш, плавай и ти както каза.
А ти на какво си фен на мен ми е през водомера да ти кажа.
Даа, ако наистина желаеше с Цариан да комуникираш, има л.с, има скайп, а има и телефон , а модела спомена, след като те попитах най-културно, не за друго, а за инфо относно проблемните ТВ-та, та били те и Сони от 2015г
Прочети какво си написал и как, останалото е плаване срещу течението ...http://www.dtv-bg.com/showpost.php?p...2&postcount=10

Това наистина е мнооого културен отговор, немам думи, ама ти си знаеш и преценяваш нивото на културност
Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
XD85 серия, така добре ли е?
XD8599 ЦРЪН(черен цвят) демек
За инчовете ще те оставя сам да ги гадаеш, въпреки че те в случая са без значение.

И не всичко Сони е вълшебно но е добро, ако желаеш да се заяждаш и аз да почвам?
Темата се осра тотално, само и единствено от куртурно-комплексарски, водомерни постове
Отговори с цитат