Тема: IPTV vs SAT TV
Виж само едно мнение
  #43  
Стар 08-09-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,171
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,145 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vel4o Вижте мненията
Стига сте приказвали глупости!ИПТВ няма нищо общо със сателитната телевизия като качество!Пробвал съм десетки сървъри,включително и такива за по 60лв. месечно,е, не съм си подновил абонамента на нито едно място за повече от горепосочения абонамент!
Не си попаднал на стрийм от студиото. Повечето оператори как мислиш, че си обменят каналите, да не мислиш, че всички пердашат на наземни релейки само

Иначе моето скромно мнение по темата е, че хляб има и в двете и те ще си вървят ръка за ръка.
Iptv-то ще има предимство при хора живеещи в кооперации без право на монтаж на антена на фасадата или покрива, както и при оператори със затворено оборудване като SKY, NOVA и т.н. Но антената си остава при оператора.
От друга страна по села, паланки, кемпери, палатки и не малка част от града, ще си останат сат. антените
Спора, кое е по-добро, е като коя кола е по-бърза: мерцедес или бмв

Лично аз използвам и двете, и не смятам да се отказвам нито от сателита, нито от IPTV-то



Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на дрим за този полезен пост
atuani (08-09-2017), digimp (13-09-2017), lgspasov (12-09-2017), manechi (08-09-2017), Велков (20-09-2017), красибел (08-09-2017)