Тема: VU+ Uno 4K
Виж само едно мнение
  #78  
Стар 01-03-2018
янис янис не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: София
Мнения: 455
Благодари: 135
Получил благодарност:
90 пъти в 77 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Предпочитан от мен до скоро. Причини опция background сканиране, докато гледам телвизия, въможност за управление звука на енигмата през жълт бутон удобно, ако през дистанционното управляваш телевизора/, нормално работещо hbbtv, FCC бъгаво доста време с кабелен тунер/ Предполагм има и други, но твеа се сещам на първо време.
Недостатък е малкия набор плъгини.
От друга страна откакто излезе 13-та версия сатфайндър плъгина гърми и ми рестартира GUI.
В последно време предпочитам OpenATV. В общи линии в 6.2 версия има доста неща, които ме интересуват, в т.ч наличие и на QuadPiP, привързване на CAM-a към оператор/и или сървиси и доста приличен набор от плъгини.
В общи линии всеки си има предпочитания и съвета ми е да тестваш кое ще ти допадне. ,Обърни и внимание на SatdreamGR имиджа базиран на OpenPLI с екстри.
P.S. Колеги, на някой работи ли му въобще blindscan и с кой имидж?
P.S2 Към модератор. Нямахме ли секция и тема специално за Uno 4K във форума и не е ли редно там да продължим дискусията?
За мен,най ми харесва VTI за ултимото.И на мен ми гърмеше сатфиндера на 13-версия,но има лек и за него,сега бачка на 6.Само VTI за vu-приемниците,поне за мен.
__________________
tecatel 1.20,vu duo 4k,uClan Ustym 4k,Octafon sf8008 4k
Отговори с цитат