Тема: VPN и OpenPli
Виж само едно мнение
  #1  
Стар 23-01-2019
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране VPN и OpenPli

Здравейте. Имам един въпрос - кой е най-добрия имидж за Vu+ Duo2, работещ безпроблемно с VPN. На тези, на които им се чете защо питам, по долу е обяснението. Не търся съвети по настройка, само отговор за имиджа. Благодаря.


Преди месец се наложи да сменя квартирата си и до момента карам само на IPTV, тъй като все още не съм монтирал антената. Всичко беше ОК, до преди десетина дни. От тогава, всяка вечер между 8 и 10 ч е невъзможно гледането на който и да е канал. Ужасно насичане.
Свързах се с доставчика на IPTV, който ме накара да се уверя, че с интернета нямам проблем - нямам и след това ми каза, че това е филтриране от доставчика на интернет. Да съм ползвал VPN. Преди да се пробвам, превключих приемника към моя мобилен интернет, чрез точка на достъп. Да, наистина всичко си беше ОК. Върнах стария интернет - къса, та се не трае.
Платих си за един месец VPN от ...изхвърча ми от главата в момента, но е един от най-популярните и надеждни, поне според гугъл.
Успешно конфигурирах Win 10, въпреки, че съм кръгла нула в мрежите.
Почнах с Vu-то. Цяла нощ борба - никакъв резултат. Свалих специален плъгин от сайта на доставчика на IPTV - дръжки. Коректен юзър, коректна парола - грешка, след грешка. Инсталирах и OpenVPN, пак грънци - даже самият плъгин не го виждам изобщо.
Накрая оня ме посъветва да сменя имиджа, тъй като OpenPli премахнали поддръжката на VPN. И се връщам на въпроса - OpenATV, BH или оригиналния на VU, или някой друг. Благодаря.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат