Виж само едно мнение
  #30  
Стар 24-03-2019
ники2 ники2 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2019
Мнения: 89
Благодари: 161
Получил благодарност:
9 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Не ги слушай. Всичките.
За това пожелание ще похарчиш много повече пари и време НЕ за приемник, а за чинии, конвертори и др. подобни.
Тъй че кипи си за начало нещо евтино, ама много евтино, започни да монтираш легени и тогава ще почне да идва поглед върху хобито и разбиране какво да си търсиш.
И ще започнеш да задаваш съвсем друг чешит въпроси....

PS: дори ако имаш някакъв операторски приемник (на булсатком, виваком...) пак ще свършат работа като за начало.
Така да обясня ......имам офсетова антена 110/100. Н-Н мотор и с приемник енигма въртя чинията на доста спътници. Да подчертая, че съм завършил електроника и електротехника и съм технически грамотен. Сателитната антена с мотора си ги монтирах точно за половин час. Занимавам се със сот и видеонаблюдение от 20 години. Сега реших да задълбая и в сателитната техника.......и ще го направя. Мразя, когато нещо не ми е ясно да се предавам. Та дайте ми съвет за свестен приемник, а не да купувам нещо евтино и след един месец да го сменям .......Между другото в момента съм със EDISION PICCO S2 WIFI и мисля, че е време за смяна.
Отговори с цитат