Тема: ИНТЕРЕСНО
Виж само едно мнение
  #601  
Стар 25-07-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
Изчетох цялата тема за НАП, сега и тук, е няма такъв потребител, каквото и да се напише, да обръща в политика. Ми Яворе, като си такъв добър политик и историк, дай да те издигнем, да оправиш държавата бре, ама провалиш ли се, ще ти се изредим всичките... какъв човек си не мога да те разбера ... ааа Спомних си, адвокат! А най лошото е, че в следващия ти пост, твърдиш, че някой друг е политизирал...
Момчиле,мразя лъжите!Когато някой разпостранява анонимни твърдения,естествената ми реакция е да попитам за източника.
Както се установи за НАП,определено съм бил прав за активно,платено мероприятие на ОПГ!

Каква политика,когато се тиражират лъжи?
Трябва ли на лъжеца да не му се казва че лъже? Дори в Библията е написано,че разпостранителя на лъжи е виновен дори повече от създателя на лъжите!

Момчиле,не си анонимен,за това ще ти отговоря,не не съм адвокат,морско лице съм!Далече съм от политиката и в никаква партия не съм и не бих членувал,но имам поглед от над 100 държави,дори и липсата ми от България за месеци ми дава по-добра представа за положителните промени,които виждам,връщайки се!


P.S. Темата е на атуани,ако иска да я ползва като рекламна,трябва да сключи договор с притежателите на сайта!

Последно редактирано от yavor1 : 25-07-2019 на 11:24
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
Момчил Минков (25-07-2019), стефмат (25-07-2019)