Виж само едно мнение
  #45  
Стар 28-07-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,261
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И приложението им като всичко останало . Абсолютна неработеща и безмислена недомислица . За съжаление никога няма да разберем цялата истина , точно толкова колкото разбрахме за ТР - една година по-късно , едно голямо нищо . И това любимо число 5 все изпъква . 5 000 000 лв харчела държавата годишно за киберсигурност . Това са си 416 000 месечно . 10-15 човека щяха да получават супер месечни заплати и едва ли щеше да се стигне дотук . И отговорност щяха да носят . Та с това "приложение" само се доказва , за съжаление , че не могат едно читаво нещо да направят . Аз поне не знам това приложение какво проверява : изтеклата информация или нешо друго . И заради това не съм го ползвал и не виждам смисъла да се правят подобни проверки . Има си официални документи , но не съм чувал sms-а да е от тях , дано греша . А и тези sms-и кой ги плаща , както не са безплатни задължителните сим карти на касовите апарати ? Единствената полза от приложението е от сега нататък да ви пращат с sms какви задължения имате към държавата . Пародия . Щеше да е смешно , ако не беше толкова жалко и опасно .
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на mistor за този полезен пост
digimp (29-07-2019), Neo64 (28-07-2019), Валентинко (29-07-2019), ПламКолев (28-07-2019)