Виж само едно мнение
  #10  
Стар 28-12-2021
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дексър Вижте мненията
Срещам трудности в това, че е ще е ново за мен. Аз съм мрежар и знам мрежово как да го изпълня. Сталкер (инсталация и конфигуриране никога не съм барал, но ще се уча в движение).

Благодаря ти все пак за насоките, точно това търся - как да персонализирам на ниво приемник информацията, вместо да пускам 30+ канала през ОБС, които ще използват много компютърен ресурс.



П. С. пари от това няма да получа, тъй като го правя доброволно, в опит да вдигнем нивото на предлаганата услуга и да се спасят от фалит. Приемниците и сървърите са дарение както и цялата инфраструктура.



[/B][/B]
Ако няма да вадиш пари, не се набутвай в трудни за изпълнения конфигурации. А и в днешно време където всички са набутани в телефони/таблети е абсурдно да се влагат усилия за "инфо канали", освен ако негово величество клиента не настоява. Сайт с добра мобилна версия, който се обслужва локално и една визитка с qr код във всяка стая за бързо зареждане е повече от достатъчно.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
111111 (29-12-2021), angelvarna (29-12-2021), dolby (28-12-2021), Nerv3n (03-02-2022)