Виж само едно мнение
  #16  
Стар 29-12-2021
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Много зависи как си свикнал да гледаш и какво очакваш да видиш
Ако си гледал (харесваш) на "динамик" (или подобни изцъклени режими за електроженисти) няма как да ти хареса картината на ОЛЕД-а.

То сигурно 80-90% от потребителите вероятно няма да им хареса правилно калибрирана по стандарт картина, ама това е друг въпрос ...
Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Еее... Колеги... Стига де... Вярно е, че това е български форум, ама чак толкова злоба и нападки не съм очаквал... Та, ако може хайде малко по - сериозно, да се отнесете към темата... Както вече казах правя сравнение със стария ми телевизор и просто очаквах, да има много по - голяма разлика в качеството на картината! Все пак нали новия тв е Олед и трябва да е много по - добър от стария, а от моите сравнения разликата е много минимална в полза на новия, което според мен е странно и затова и реших, да пиша и тук... Иначе, що се отнася до настройки, калибровки и т.н. на самата картина, както вече казах съм пробвал и тествал всякакви режими и не само на картината, но за съжаление без резултат. Все пак започвам да се замислям, дали наистина не съм уцелил кофти бройка с по - лоша матрица!? Но поне засега това са само догадки от моя страна... В случая лошото е, че дори и да направя снимки и видеа с телефона ми, отново се съмнявам, че ще разберете за какво иде реч... Та така... Е, ако все пак се наложи и се стигне до там, няма да имам нищо против, но поне според мен в моя случай проблема е такъв, че трябва да се види на място, за да разбере човек за какво става на въпрос... И така... Все пак, отново ще очаквам за всякакви включвания от ваша страна, но ако може да е само по темата, а не да ме нападате излишно! Ок. Добре. Чао засега. Лека вечер на всички и до скоро. : ))))) ; )))))
Не чакай! Тук е Булгаристан!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manechi за този полезен пост :
Бобсано (29-12-2021)