Виж само едно мнение
  #25  
Стар 26-11-2022
никох никох не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сменял съм софта многократно и на няколко приемника и никога не съм се сблъсквал с подобен проблем. Откъде си изтеглил този софт? Може да е повреден. Отиди в магазин за сателитна техника и помоли да го включат и проверят... По спомен в София(VGA Sat) продаваха Redline и търговеца е отзивчив и може да помогне.. Или виж в google кои търговци продават g140 и...Или някой колега да помогне на място..Преди 2-3 години теглих от официален сайт(по спомен), но съм забравил името на сайта. В форума трябва да има инфо..Последната година само онлайн го ъпгрейдвам. Преди това сдвояваш приемника с рутер или смартфон. Вчера получих нов Redline G140 с записани калали, но EPG липсваше. Приемника беше с по-стара версия на софта(1.0.60) и реших да кача най-новата(1.0.63). Влязах в меню Online Upgrade/Query info/press ok/Start/press OK...след като завърши процеса по качване на софта изключих приемника и го включих отново. Появи се логото на Redlinе...Менюто бе на турски и го промених на разбираем език..каналите бяха изтрити и реших да сканирам Hellas sat за новите. Влязах в Installation/Satellite list и видях, че 39Е отсъства. Добавих ръчно(Add) и записах транспордерите които желая...EPG се появи и всичко засега е ОК.

Последно редактирано от никох : 26-11-2022 на 10:45
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на никох за този полезен пост :
Калоян 7 (26-11-2022)